Skaistuma jeb botulīna toksīna injekcijas

Publicēts: 09 05 2019

Estētiskajā kosmetoloģijā parasti botulīna toksīna injekcijas pielieto, lai mazinātu vecuma un/vai mīmiskās krunciņas ap acīm, starp uzacīm un pierē. MFD Veselības centrā “Pārdaugava” izmanto pasaulē atzītāko preparātu Vistabel – ASV patentēts preparāts, kurš tiek ražots Eiropas Savienībā (Īrijā). Ļoti būtiski ir ne tikai preparāta izcelsme, bet arī speciālists, kurš ir tiesīgs to darīt. Pēc likumdošanas Latvijā šīs injekcijas var veikt sertificēts ārsts dermatologs vai plastiskais ķirurgs, kuram ir attiecīgs sertifikāts, jo ar injekcijām tiek bloķēti nervu gali, tāpēc lai izvairītos no komplikācijām. ir nepieciešamas padziļinātas zināšanas šajā jomā.

 

Pēc procedūras

Pēc procedūras veikšanas var būt neliels apsārtums, kurš pāries dažu stundu laikā. Uzreiz pēc procedūras būs novērojama krunciņu mazināšanās, taču pilnībā efekts būs pamanāms pēc aptuveni nedēļas.

 

Iedarbības ilgums

Ļoti individuāli, bet vidēji 4 līdz 6 mēneši.

 

Izmaksas

  • Viena zona: ap acīm (tautā sauktas “vārnu kājas”) vai grumba starp uzacīm, vai tikai piere – 170,00 EUR
  • Divas zonas – 200,00 EUR
  • Trīs zonas – 220,00 EUR

Mēdz būt gadījumi, kad grumba starp uzacīm ir ļoti liela/dziļa, tad tas skaitās kā 2 zonas.

 

 

Speciālists

Injekcijas veic sertificēta ārste dermatoloģe Jevgenija Čumakova, kurai ir preparāta ražotāja sertifikāts, kas apliecina, ka daktere ir apmācīta veikt botulīna toksīna injekcijas.

 

Pieņemšanas laiks:

Pirmdiena: 08.00 - 13.30

Otrdiena: 08.00 – 13.30

Piektdiena: 12.30 – 18.00

 


MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316

 pardaugava AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts