MFD Veselības centrā "Iļģuciems" ir pieejami galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumi!

Publicēts: 18 05 2023

MFD Veselības centrā "Iļģuciems" ir pieejami galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumi!


Doplerogrāfija ir asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņu, kas ļauj diagnosticēt gan asinsvadu paplašinājumus (aneirismas) un sašaurinājumus (stenozes), gan iedzimtas kaites.


Galvas un kakla asinsvadu diagnostika ir ieteicama ja Jūsu dzīves kvalitāti nomāc šādi simptomi:

  • galvassāpes, reiboņi un nelabums
  • troksnis ausīs, nestabilitāte, galvassāpes pēc fiziskas slodzes
  • asinsspiediena svārstības, asinīs konstatēts paaugstināts holesterīns

Izmeklējuma laikā ar ultrasonogrāfijas iekārtu iegūst asinsvadu attēlus, reģistrē asiņu plūsmas virzienu un ātrumu asinsvada lūmenā jeb diametrā.


Doplerogrāfijas izmeklējumus var veikt arī grūtniecības laikā!



Lai veiktu izmeklējumu, nepieciešams iepriekš pierakstīties:
ierodoties MFD Veselības centra “Iļģuciems” reģistratūrā, Buļļu ielā 9, Rīgā
zvanot pa tālr. 67131311
rakstot uz e-pastu: ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.