Jaunums MFD Veselības centrā «Iļģuciems» – pilates nodarbības

Publicēts: 09 01 2019

Esiet laipni gaidīti pie mūsu sertificētās fizioterapeites Evijas Priževoites uz pilates nodarbībām.

 

Nodarbības notiek:

Otrdienās: 17.00-18.00

 

Pilates ir vingrošanas sistēma visam ķermenim, kura attīsta un nostiprina mugurkaula darbībai tik nepieciešamo dziļo muskulatūru.

 

Šajās nodarbībās Jūs iemācīsieties labāk izprast un apzināties savu ķermeni un tā iespējas. Apmeklējot nodarbības, spēsiet atklāt savus stipros un vājos punktus, un ar vingrojumu palīdzību novērst muskuļu disbalansu un uzlabot ķermeņa vispārējo fizisko sagatavotību.

Šī vingrošanas metode radīta, lai padarītu Jūs veiklākus, apveltītu Jūs ar grāciju un citām spējām, kuras izpaudīsies veidā, kā Jūs pārvietojaties un kustaties ikdienā.

 

Mūsu fizioterapeite parūpēsies, lai Jūs spētu sasniegt vislabākos rezultātus un gūtu pozitīvu emociju lādiņu darba dienu vakaros.

 

Vienas nodarbības cena - 9 EUR

 

 

Papildu informācija un pieraksts:

MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts