Jogas nodarbības MFD Veselības centrā «Pārdaugava»

Publicēts: 05 03 2018

No marta MFD Veselības centrā «Pārdaugava» ir pieejamas jogas nodarbības!


Ir dažādi iemesli, kas cilvēkus pamudina sākt nodarboties ar jogu – vēlēšanās uzlabot pašsajūtu, atbrīvoties no muguras sāpēm vai veselības traucējumiem, mazināt stresu un depresiju, samazināt svaru vai arī vienkārši pamēģināt ko jaunu.

Lai arī jogas pirmsākumi ir meklējami pirms tūkstošiem gadu, tā ir populāra arī mūsdienās, un arvien vairāk cilvēku nodarbojas ar jogu, lai uzlabotu pašsajūtu. Tāpat joga pozitīvi iedarbojas uz psiholoģisko veselību.


Nodarbības notiek trešdienās: 16.30 – 17.45


Nodarbības vada Jeļena Keņeva


Papildu informācija un pieraksts reģistratūrā vai pa tālr. 67131316!MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

67131316

pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts