MFD Diagnostika atklāj trešo magnētiskās rezonanses izmeklējumu kabinetu

Publicēts: 10 11 2017

Ar katru gadu pacientiem kļūst aizvien pieejamāki augstas tehnoloģijas diagnostiskie izmeklējumi, tajā skaitā magnētiskās rezonanses izmeklējumi. To veicina jaunu iekārtu iegāde un programmatūru uzlabojumi, kas dod iespēju optimizēt izmeklējuma laiku un nodrošināt aizvien augstāku attēlu kvalitāti. Arī ārsti labprāt izmanto iespēju nosūtīt pacientus uz magnētiskās rezonanses izmeklējumiem, lai pēc iespējas agrāk diagnosticētu iespējamās izmaiņas.


Turpinot diagnostikas pakalpojumu modernizāciju un pieejamības nodrošināšanu klientiem, MFD Veselības grupa atver jau trešo magnētiskās rezonanses kabinetu MFD Veselības centra «Iļģuciems» telpās, Rīgā, Buļļu ielā 9. Jaunajā magnētiskās rezonanses kabinetā uzstādīta Latvijā pirmā augstākās klases magnētiskās rezonanses iekārta Siemens Magnetom Amira, 1.5 Tesla.

 

Jaunajai magnētiskās rezonanses iekārtai ir vairākas būtiskas priekšrocības:

- pilnveidota attēlu kvalitāte, aprīkojot iekārtu ar augstākā līmeņa programmatūru;

- nodrošina ļoti ātru izmeklējumu veikšanu, samazinot izmeklējuma laiku;

- izmeklējuma laikā akustiskā trokšņa līmenis ir samazināts par vairāk nekā 97%;

- piemērota pacientiem līdz 200 kg;

- klientu ērtībai papildus ir aprīkota ar Life Design’s sistēmu – gaismas ilumināciju izmeklējuma laikā, kas ļauj pacientam justies komfortabli un mierīgi, kā arī ar īpašu gaisa plūsmas kontroli.


Kas ir magnētiskās rezonanses izmeklējums un kādam nolūkam to pielieto?

Magnētiskā rezonanse (MR) ir mūsdienīga, nekaitīga, informatīva vizuālās diagnostikas metode. Ar spēcīga magnētiskā lauka radioviļņu, ko rada MR iekārta, palīdzību iegūst pacienta ķermeņa un orgānu šķērsgriezuma attēlus. Būtiska MR izmeklējuma priekšrocība – nav jonizējošā starojuma, kas ir kaitīgs cilvēka organismam.


Ar MR izmeklē:

  • galvu un galvas/kakla asinsvadus;
  • kakla daļas mīkstos audus;
  • krūtis;
  • vēdera dobuma un mazā iegurņa orgānus;
  • žults izvadsistēmu;
  • mugurkaula skriemeļus un muguras smadzenes;
  • locītavas;
  • visu ķermeni (MR Total body);
  • visu mugurkaulu (MR Total spine);
  • sirdi.

Jaunajā magnētiskās rezonanses kabinetā klientiem ir pieejami arī valsts apmaksāti magnētiskās rezonanses izmeklējumi. Pacienta iemaksa par izmeklējumu ir 28.46 EUR.

Maksas izmeklējuma cena ir no 115.00 EUR.


Lai pierakstītos uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu, zvaniet MFD Veselības centra «Iļģuciems» reģistratūrai: 67131311 (darba dienās no 08.00 līdz 20.00, sestdienās no 09.00 līdz 15.00) vai sūtiet e-pastu uz ilguciems AT mfd DOT lv.


Izmeklējuma attēlus klientam būs iespēja saņemt ierakstītus diskā. Izmeklējuma aprakstu varēs saņemt e-pastā vai uz vietas veselības centrā.


Vairāk informācijas par MFD Diagnostikas piedāvātajiem pakalpojumiem var atrast mājas lapā www.mfd.lv/mfd-diagnostikaMFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts