AICINĀM APMEKLĒT MĀMIŅU KONGRESU 2018

Publicēts: 21 11 2018

24.novembrī Māmiņu klubs sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru MFD Veselības grupu organizēs Māmiņu Kongresu, aicinot piedalīties labākos valsts speciālistus un uzzinot jaunākās tendences mātes un bērna veselības un aprūpes jomā.

Pasākuma gaitā visas dienas garumā gaidāmas lekcijas, meistarklases, demonstrācijas, radošās darbnīcas, izklaižu aktivitātes un vēl un vēl!


Pasākums ir BEZMAKSAS un paredzēts visai ģimenei!


Pasākuma norises vieta un laiks: Lielupe by Samarah Hotels, bulduru pr. 64/68 Jūrmala no plkst.12:00 līdz 18:00

 


 

Ikvienam Māmiņu Kongresa 2018 apmeklētājam būs iespēja laimēt ģimenes ceļojumu uz Disnejlendas izklaides parku Parīzē no kongresa ģenerālsponsora MFD Veselības grupas.MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts