Masāža un kinezioloģiskā teipošana grūtniecēm MFD Veselības centrā «Pārdaugava»

Publicēts: 28 05 2018

MFD Veselības centrs «Pārdaugava» grūtnieču labsajūtai piedāvā masāžu un kinezioloģisko teipošanu!


Masāža grūtniecības laikā var būt ļoti efektīva un noderīga. Tā ir vieglāka un maigāka kā klasiskā masāža. Masāžas laikā tiek likts uzsvars uz grūtnieces labsajūtu. Masāža grūtniecēm palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma un novērš stresa simptomus. Tā mazina muguras un galvas sāpes, kā arī sāpes kāju zonā. Masāža palīdz atslābināt sasprindzinātus muskuļus un veicina tūskas samazināšanos. Pēc masāžas uzlabojas pašsajūta, mazinās nogurums, kā arī uzlabojas asinsrite.


Kinezioloģiskā teipošana ir populāra un efektīva  metode traumētu muskuļu sāpju atvieglošanai un locītavu sāpju likvidēšanai. Šī metode ir saudzīga, tādēļ ir piemērota grūtniecēm. Tā palīdz:

  • regulēt muskuļu tonusu un samazināt slodzi pārslogotajiem muskuļiem;
  • mazināt muskuļu un muguras sāpes;
  • samazināt tūsku un iekaisumus;
  • koriģēt stāju;
  • atbalstīt vēderu.

Papildu informācija un pieraksts reģistratūrā vai pa tālr. 67131316!MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

67131316

pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts