MFD Veselības grupa atklāj mūsdienīgu filiāli MFD «Veselības punkts» Rīgas centrā

Publicēts: 19 05 2017

Rīga, 2017. gada 19. maijs


MFD Veselības grupa, kas pakalpojumus sniedz 4 veselības centros un 27 doktorātos un struktūrvienībās, šodien plkst. 15.00 Dzirnavu ielā 70, Rīgā, atklāj MFD «Veselības punktu» – savu jaunāko medicīnas pakalpojumu centru, kas specializēsies augstākās kvalitātes laboratorisko izmeklējumu veikšanā, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā, kā arī piedāvās infektologa un citu ārstu konsultācijas. Īpašs uzsvars jaunajā centrā tiks pievērsts vakcinēšanas nodrošināšanai biznesa un atpūtas ceļotājiem. Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalīsies MFD Veselības grupas valde, apdrošināšanas kompāniju un tūrismu aģentūru pārstāvji. Masu mediju pārstāvjiem jaunais MFD «Veselības punkts» būs atvērts no plkst. 15.00 līdz 18.00.


«Turpinot savu attīstības stratēģiju, jauno MFD «Veselības punktu» veidojām, īpaši domājot par Rīgas centrā strādājošo vajadzībām. Viņu aizņemtajā dienas grafikā ir nepieciešama ērti pieejama un mūsdienīga medicīnas pakalpojumu sniegšanas vieta, kurā ir iespējams veikt ceļojuma vakcināciju, nodot analīzes un saņemt ārsta konsultācijas. Tagad šie pakalpojumi ir pieejami, nebraucot uz Rīgas mikrorajona veselības centru. 140 kvadrātmetru plašā MFD «Veselības punkta» iekārtošanā investējām vairāk nekā 100 000 EUR. Tā dizainu un stilu veidojusi pazīstamā dizainere Dace Zeltiņa, radot skandināviski klusinātu iekštelpu atmosfēru, kas lieliski kontrastē ar blakus esošās ielas burzmu, tā ļaujot apmeklētājiem koncentrēties uz svarīgāko – savu veselību,» stāsta MFD Veselības grupas direktore Kristīne Ozoliņa.Par MFD Veselības grupu

MFD Veselības grupas vēsture sākās pirms vairāk nekā 50 gadiem. Šodien MFD ir viena no lielākajām daudzprofilu veselības aprūpes iestādēm valstī. MFD Veselības grupu pārstāv veselības centri Pārdaugava, Iļģuciems, Dziedniecība un Možums-1, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri Vita, zobārstniecības klīnikas ASTRA dent un Nova Dent. MFD Veselības grupā strādā vairāk nekā 800 speciālistu liels kolektīvs. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD Veselības grupas pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošināt savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniegt efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.


2016. gadā apkalpojot 561 325 klientus un sasniedzot 12 410 530 EUR apgrozījumu, MFD Veselības grupa arī investēja vairāk nekā 1 miljonu EUR, iegādājoties jaunas un mūsdienīgas medicīnas iekārtas, kā arī renovējot esošās un jaunās telpas. Vairāk informācijas: www.mfd.lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts