Valsts apmaksātas ginekoloģiskās operācijas MFD Dienas stacionārā

Publicēts: 13 01 2016

Arī 2016. gadā MFD Dienas stacionārā (MFD Veselības centrā «Iļģuciems») papildu maksas ginekoloģiskām operācijām ir pieejamas arī valsts apmaksātas ginekoloģiskās manipulācijas!


Dienas stacionārā ir pieejamas šādas valsts apmaksātās ginekoloģiskās manipulācijas:

  • Dzemdes dobuma proves abrāzija;
  • Dzemdes kakla polipa noņemšana u. c.

Operācijas notiek vispārējā narkozē, pēcoperācijas periods tiek pavadīts komfortablās, labiekārtotās un modernās telpās ar individuālu uzraudzību. Mājīgās stacionāra telpas padarīs pacienta atveseļošanās laiku vairāk patīkamu, atšķirīgu no ierastās slimnīcas vides.


Vairāk informācijas: www.mfd.lv/dienas-stacionars vai pa tālr. 67131311.MFD Dienas stacionārs

Rīga, Buļļu iela 9

67131311


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Nākošais raksts