PASĀKUMA "MĀMIŅU KONGRESS 2018" STATISTIKA

Publicēts: 28 11 2018

Sestdien, 2018. gada 24. novembrī, Māmiņu klubs, sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru MFD Veselības grupu rīkoja pasākumu Simtgades māmiņu kongress 2018, kas norisinājās Lielupe Hotels by Semarah, Jūrmalā. Šogad Māmiņu Kongress tika veltīts nākotnes mazulim - kā izauklēt un izaudzināt laimīgu un veselu personību?


Pasākuma kopumā apmeklēja vairāk nekā 1000 jauno ģimeņu!


USG izmeklējumus veica 19 grūtnieces, USG izmeklējumu vairogdziedzerim/vēderdobumam veica 20 cilvēki. Grūtnieču un jauno māmiņu teipošana tika veikta 22 sievietēm. 120 cilvēkiem tika izmērīts asinsspiediens. Pārbaudīt aizdomīgas dzimumzīmes pie MFD veselības grupas dermatologa atnāca 40 cilvēki, savukārt 290 apmeklētājiem Latvijas Amerikas acu centra acu ārsti veica redzes diagnostiku.


20 cilvēki saņēma pediatra konsultāciju, 20 cilvēki saņēma alergologa konsultāciju. 40 cilvēki uzklausīja uztura speciālistes ieteikumus par pareizu uzturu un liekā svara novēršanu. MFD laboratorijas konsultācija tika veikta 35 cilvēkiem, terapeits konsultēja 36 cilvēkus. Infektologa konsultāciju saņēma 12 cilvēki un traumatologa – ortopēda konsultāciju saņēma 10 cilvēki.


Mobilajos diagnostikas busos 46 sievietes pārbaudīja krūtis ar ultrasonogrāfijas metodi. 14 cilvēki veica rentgenoloģiskos izmeklējumus. Elektrokardiogafijas un ehokardiografijas izmeklējumus veica 10 cilvēki.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts