Pateicība MFD Veselības centra «Pārdaugava» darbiniekiem

Publicēts: 06 02 2017

«Labdien. Pirmoreiz biju jūsu centrā 25.01.2017. Veica magnētisko rezonansi galvas smadzenēm. Vēlos izteikt pateicību visiem centra darbiniekiem un personīgi radiologa asistentam Dmitrijam Karpovam. Pilnībā patika personāla attieksme pret apmeklētājiem, viss precīzi, kulturāli un ļoti profesionāli!
Dmitrijs veica diagnostiku, atbildēja uz visiem jautājumiem. Tajā pašā laikā nekāda stresa un nesaprašanu. Liels paldies!»
-Jevgēnijs 


«Vēlos izteikt pateicību un atzinību Jūsu veselības centra administratorei Ļenai, kas strādāja vakar (01.02.2017.), par atsaucību un cilvēcīgumu! Liels paldies Jums!» 
-Vita MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

67131316


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts