Īpašs piedāvājums MFD Veselības punktā

Publicēts: 14 09 2017

MFD Veselības punkts – Dzirnavu 70 piedāvā lielisku iespēju bez rindas saņemt kvalitatīvu ārsta-internista konsultāciju un nodot visas nepieciešamās asins analīzes!


Konsultācijas cena ir tikai 15.00 EUR! Konsultācijas ilgums – 30 minūtes.


Ārsts-internists vērtē cilvēka veselībā notiekošo kopumā un risina iekšķīgo slimību (sirds un asinsvadu, elpošanas, gremošanas, urīnizvadceļu un endokrīnās sistēmas) radītās problēmas – it īpaši gadījumos, kad vienlaikus kombinējas dažādu orgānu sistēmu pataloģijas (piemēram, pacients vienlaikus cieš no paaugstināta asinsspiediena un cukura diabēta vai kādas plaušu un nieru slimības utt.).


Papildu informācija un pieraksts reģistratūrā vai pa tālr. 66102000!
MFD Veselības punkts

Dzirnavu iela 70, Rīga

66102000

dzirnavu70 AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts