Vakcinējies pret ērču encefalītu!

Publicēts: 14 03 2018

Pavasarī un vasarā ikvienam no mums patīk pavadīt brīvo laiku dabā kopā ar saviem mīļajiem, taču diemžēl līdz ar siltāka laika iestāšanos aktīvas kļūst ērces. MFD Veselības grupa aicina atcerēties par savu drošību un vakcinēties pret ērču encefalītu, lai pasargātu sevi un savus bērnus no saslimšanas!


Klientu ērtībām MFD Veselības punkts – Dzirnavu ielā 70 un Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71, piedāvā saņemt infektologa konsultāciju un vakcinēties pret ērču encefalītu!


Pieaugušo vakcīna «Tiko Vac Adult» (Austrija) – 35.00 EUR
Bērnu vakcīna «Tiko Vac Junior» (Austrija) – 35.00 EUR


Ārsta infektologa konsultācija – tikai 15.00 EUR! 


Lai veiktu vakcīnu, līdzi jāņem potēšanas pase, bērniem – obligāti nepieciešams ģimenes ārsta vai pediatra nosūtījums. 
Vakcinēties drīkst tikai vesels cilvēks – ja ir kāda akūta saslimšana vai hronisks slimības saasinājums, labāk nedaudz nogaidīt vai konsultēties ar ārstu!


Papildu informācija un pieraksts uz konsultāciju pa tālr. 66102000 vai 66102010! 


MFD Veselības punkts - Dzirnavu 70

MFD Veselības punkts - Rīga Plaza

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts