Valsts finansēti magnētiskās rezonanses izmeklējumi pieejami 30 dienu laikā

Publicēts: 14 05 2018

MFD Veselības grupā pieejami valsts finansēti magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumi viena mēneša laikā! 


Lai pieteiktos izmeklējumam, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu: www.mfd.lv/nvd-magnetiska-rezonanse

Pēc pieteikuma nosūtīšanas, mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā pa Jūsu norādīto telefona numuru! Lūdzam norādīt aktīvu telefona numuru, pa kuru ar Jums var sazināties! Lūdzam ņemt vērā, ka mēs zvanām ne vairāk kā 5 reizes 5 dienu laikā.  


Lūdzam pieteikties izmeklējumam tikai tajā gadījumā, ja Jums jau ir ārsta speciālista nosūtījums, kuram ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD) (ģimenes ārsta nosūtījums neder)!


Pacienta iemaksa par izmeklējumu bez kontrastvielas – 28.46 EUR.

Svarīgi! Valsts finansētu izmeklējumu ar kontrastvielu neveicam! Ja Jums ir nosūtījums uz izmeklējumu ar kontrastvielu, Jūs nevarat pieteikties šim izmeklējumam.

Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots!MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts