Akcijas «Mans labākais ginekologs» Labo vārdu krājums

Publicēts: 16 03 2018

No 2017. gada 7. novembra līdz 31. decembrim norisinājās Vislatvijas akcija «Mans labākais ginekologs», kuras laikā teju 10 000 iedzīvotāju nobalsoja par saviem mīļākajiem ginekologiem un izteica viņiem labus vārdus mūsu mājas lapā!


Esam patiesi gandarīti par milzīgo atsaucību, kuru saņēmām akcijas ietvaros, jo tas mums vēlreiz atgādināja, cik daudz sirsnīgu un atsaucīgu ārstu strādā Latvijā!


Esam apkopojuši balsošanas laikā saņemtos pacientu labos vārdus, kas veltīti mīļākajiem ginekologiem. Sadaļā «Labo vārdu krājums» ikvienam ir iespēja izlasīt atsauksmes par ginekologiem, ierakstot meklētāja interesējošā ārsta vārdu un uzvārdu.


Labo vārdu krājums ir pieejams šeit: www.mfd.lv/labo-vardu-krajums


Lūdzam ņemt vērā, ka sarakstā ir tikai tie ārsti, par kuriem tika saņemtas atsauksmes!


Ar Vislatvijas akcijas «Mans labākais ginekologs 2017» balsošanas rezultātiem aicinām iepazīties šeit: www.mfd.lv/mansginekologs
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts