MFD Veselības grupa atklāj jaunu Mobilās diagnostikas vienību

Publicēts: 19 04 2018

Rūpes par veselību ir svarīgākais ikviena cilvēka dzīvē, neatkarīgi no dzīvesvietas (pilsētā vai ārpus tās), tādēļ MFD Veselības grupa aicina Jūs apmeklēt mūsdienīgo Mobilās diagnostikas nu jau otro vienību, kas aprīkota ar Baltijā vienīgo trīsdimensiju (3D) krūšu automātisko ultrasonogrāfu! Jaunās vienības svinīgā atklāšana notiks 2018. gada 20. aprīlī no 11.00 līdz 20.00 pie modes un izklaides centra «Rīga Plaza», Mūkusalas ielā 71, Rīgā.


Labas veselības priekšnoteikums ir savlaicīgas profilaktiskās pārbaudes un diagnostika. Nereti iemesls, kas kavē veikt šos izmeklējumus ir attālums un apgrūtināta nokļūšana līdz veselības aprūpes iestādei, kā arī garas rindas pie konkrētajiem speciālistiem. Lielisks risinājums ir Mobilā diagnostika, kur pārbaudes ar mūsdienīgu aparatūru veic kvalificēti speciālisti. Mobilās diagnostikas piedāvātās iespējas ir pielīdzināmas modernos stacionāros pieejamajiem pakalpojumiem.


Kas ir MFD Mobilā diagnostika?

Tas ir pārvietojams diagnostikas kabinets, ar divām atsevišķām kabīnēm, kas unikāls ar to, ka divās atsevišķās telpās tiek nodrošināta iespēja saņemt vairākus pakalpojumus.

MFD Mobilās diagnostikas izveidošanas mērķis ir nodrošināt Latvijas reģionu iedzīvotājiem pieejamību mūsdienīgai veselības aprūpei un savlaicīgai slimību diagnostikai.


Kādus izmeklējumus piedāvā MFD Mobilā diagnostika?

  • Krūšu ultrasonogrāfijas izmeklējumus;
  • Rentgena izmeklējumus;
  • Mamogrāfijas izmeklējumus;
  • Elektrokardiogrāfijas izmeklējumus.

Jaunā MFD Mobilās diagnostikas vienība dosies izbraukumos uz Latvijas novadiem, lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju saņemt diagnostikas pakalpojumus, kas nav pilnvērtīgi pieejami vietējās veselības aprūpes iestādēs.


MFD Veselības grupa aicina reģionu ģimenes ārstus informēt pacientus par iespējām veikt konkrētus izmeklējumus, kā arī zvanīt vai rakstīt un informēt par speciālistiem, kurus viņi vēlētos savā novadā apmeklēt Mobilās diagnostikas ietvaros. Papildu informācija klientiem, ārstiem pa tālr. 25431313 vai e-pastu diagnostika AT mfd DOT lv, kā arī MFD Veselības grupas mājas lapā www.mfd.lv/mfd-mobila-diagnostika.MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts