Jaunums MFD Veselības centrā «Iļģuciems» – sirds un tievās zarnas magnētiskā rezonanse

Publicēts: 13 02 2018

MFD Veselības centrs «Iļģuciems» piedāvā divus jaunus magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus:

 

  • MR izmeklējums sirdij 

Izmeklējums ļauj iegūt multifunkcionālus sirds attēlus bez radioaktīvā starojuma, kas speciālistam sniedz iespēju novērtēt sirds struktūras un funkciju. MR ir piemērots izmeklējums, lai novērtētu sirds un lielo asinsvadu anatomiju, sirds kambaru funkciju, tilpumu, sieniņu kustību un sirds muskuļa masu. Izmeklējums tiek veikts ar kontrastvielas ievadīšanu, kam ir nepieciešams īpaši sagatavoties un veikt noteiktas analīzes.


Izmeklējuma cena – 210.00 EUR (papildu maksa tiek piemērot par kontrastvielu un kontrastvielas ievadīšanu).


  • MR enterogrāfija 

MR enterogrāfija ir alternatīva tievās zarnas diagnostikas metodei. Izmeklējuma laikā netiek izmantots rentgena starojums, bet tiek lietots spēcīgs magnētiskais lauks.

Pirms izmeklējuma pacientam ir nepieciešama speciāla sagatavošanās. MR enterogrāfijai viena no galvenajām indikācijām ir tievo zarnu iekaisīgās slimības (Krona slimība, iekaisums, fistulas, abscess u. c.). MR enterogrāfiju izmanto arī kuņģa-zarnu trakta slimību izmeklēšanai.


Izmeklējuma cena – 210.00 EUR (bez kontrastvielas).


Vairāk informācijas un pieraksts reģistratūrā vai pa tālr. 67131311.MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts