VESELĪBAS CENTRĀ "MOŽUMS-1" IESPĒJAMS VEIKT SLODZES TESTU

Publicēts: 22 10 2018

Jums ir lieliska iespēja parūpēties par sevi un veselības centrā MOŽUMS-1 veikt valsts apmaksātu slodzes testu – veloergometriju.


Pieņemšana notiek otrdienās no plkst.16:00 līdz 19:00.


Pierakstīties var personīgi (Bruņinieku iela 8) vai pa tālruni 67271234 darba dienās no 8:00 līdz 20:00.


Papildu informācija par veloergometriju:

Veloergometrija ir diagnostikas metode fiziskās tolerances novērtēšanai jeb slodzes tests.

Ārēji veloergometrs atgādina velosipēdam līdzīgu trenažieri, kas aprīkots ar speciālu aparatūru. Ar tās palīdzību pacientam slodzes laikā reģistrē sirds kardiogrammu, mēra arteriālo asinsspiedienu, kā arī vēro, kādas ir izmaiņas pēc slodzes - vai ir sirds ritma traucējumi, asinsvadu sašaurināšanās un tamlīdzīgi. Veloergometrijas tests galvenokārt nepieciešams pacientiem, kuri sūdzas par sāpēm sirds apvidū, lai precīzāk noteiktu sāpes izraisošos faktorus.

Ar veloergometrijas palīdzību iespējams noteikt arī dažādu ārstniecisko medikamentu iedarbību uz cilvēka organismu.

Veloergometrijas slodzes testu veic dažāda vecuma, svara un dzimuma cilvēkiem, ievērojot tikai pāris noteikumus: pacienta svars nevar būt lielāks par 120 kilogramiem, jo veloergometrs neiztur lielāku svaru, kā arī tas nevar būt bērns, kurš ar kājām nevar sasniegt ierīces pedāļus.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts