Jaunums MFD Veselības centrā «Pārdaugava» – I-PRF metode

Publicēts: 07 03 2018

MFD Veselības centrā «Pārdaugava» ir pieejams jauns pakalpojums – injicējamā ar trombocītiem bagātinātā fibrīna metode (I-PRF)!


I-PRF ir jauna reģenerējoša sistēma, kuras sastāvā esošas šūnas – trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites) – koncentrējas uz autologas fibrīna matricas – tā ir progresīva, efektīva un droša metode ar audu reģenerējošu efektu. Tā ir izstrādāta, lai uzlabotu stomatoloģisku, traumatiski – ortopēdisku un dermotoloģisku slimību ārstēšanu, kā arī paredzēta estētisku problēmu risināšanai.


Jaunā metode ir zinātniska un klīniska inovācija un, atšķirībā no jau zināmajām metodēm, šeit netiek izmantoti antikoagulanti. Šī metode ir nekaitīga un bez blakusefektu izpausmēm, jo asins preparātus iegūst no paša cilvēka asinīm un tiem nav pievienoti antikoagulanti vai kādas ķīmiskas vielas. Procedūra ir droša, bez alerģijas vai infekcijas riska.


Injekcijas ir piemērotas visa veida locītavu, kaulu un saišu bojājumu, kā arī ilgstošu iekaisuma seku ārstēšanai.


Pakalpojuma cena: no 70.00 EUR 


Vairāk informācijas un pieraksts reģistratūrā vai pa tālr. 67131316!MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

67131316

pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts