Ķirurga un otolaringologa konsultācijas MFD Veselības centrā «Dziedniecība»

Publicēts: 14 09 2017

Informējam,  ka MFD Veselības centrā «Dziedniecība» septembra piektdienās, 15., 22. un 29. septembrī, no pulksten 08.00 līdz 19.00 būs pieejamas ķirurga konsultācijas!


Ķirurga konsultācija nepieciešama, ja konstatēts:

  • mīksto audu traumatiski bojājumi, kaulu lūzumi, locītavu mežģījumi, apdegumi un apsaldējumi;
  • osteoartrozes, muskuļu un saistaudu iekaisumi;
  • asinsvadu saslimšanu diagnostika un ārstēšana, labdabīgu vai ļaundabīgu veidojumu diagnostika, ārstēšana vai ārstēšanas taktika;
  • furunkuli, karbunkuli, abscesi, hidradenīts, ieaudzis nags u. c.

Sestdien, 16. un 30. septembrī, būs pieejamas otolaringoloģes (LOR) Melitas Beltiņas konsultācijas!


LOR konsultācija ir nepieciešana gadījumos, ja ir sekojošas sūdzības: ieilgušas iesnas ar blakus simptomiem – paaugstināta temperatūra un galvassāpes; ilgstošs balss piesmakums; sāpes ausīs un kaklā.


Pie abiem speciālistiem ar ģimenes ārsta nosūtījumu būs iespēja saņemt valsts apmaksātas konsultācijas, kā arī maksas konsultācijas bez ārsta nosūtījuma.


Papildu informācija un pieraksts reģistratūrā vaipa tālr. 67131313!MFD Veselības centrs «Dziedniecība»

Rušonu iela 15, Rīga, LV-1057
67131313
dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts