Norisinājās jaunās MFD Mobilās diagnostikas vienības svinīgā atklāšana

Publicēts: 21 04 2018

20. aprīlī pie modes uz izklaides centra «Rīga Plaza» norisinājās MFD Mobilās diagnostikas otrās vienības svinīgās atklāšanas pasākums, kurā tika prezentēts arī Baltijā pirmais trīsdimensiju (3D) automātiskais krūšu ultrasonogrāfs!


Laikā no 11.00 līdz 20.00 ikvienam interesentam bija iespēja saņemt ārstu speciālistu konsultācijas bez maksas, veikt rentgenogrammas, elektrokardiogrammas, mamogrāfijas un krūšu ultrasonogrāfijas izmeklējumus, noteikt D vitamīna līmeni asinīs, izmēģināt veiksmi, griežot laimes ratu, u. c.


Jau tika ziņots, ka MFD Mobilā diagnostika ir pārvietojams diagnostikas kabinets ar divām atsevišķām kabīnēm, kas unikāls ar to, ka divās atsevišķās telpās tiek nodrošināta iespēja saņemt vairākus pakalpojumus. MFD Mobilās diagnostikas izveidošanas mērķis ir nodrošināt Latvijas reģionu iedzīvotājiem pieejamību mūsdienīgai veselības aprūpei un savlaicīgai slimību diagnostikai.
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts