PASĀKUMA "RŪPES PAR SEVI NAV EGOISMS" ĒBEĻMUIŽAS PARKĀ STATISTIKA

Publicēts: 17 09 2018

Sestdien, 15. septembrī, Ēbeļmuižas parkā, Ziepniekkalnā, norisinājās pasākums “Rūpes par sevi nav egoisms!”. MFD Veselības grupa aicināja uz tematisko Ģimenes veselības dienu, kuras ietvaros piedāvāja ar veselības aprūpi saistītas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem!


Kopumā pasākuma apmeklēja aptuveni 1000 cilvēku.


56 sievietēm tika veikta mamogrāfija, bet 16 daiļā dzimuma pārstāves pārbaudīja krūtis ar ultrasonogrāfijas metodi. Savukārt vīriešiem tika piedāvāts saņemt sirds izmeklējumu komplektu, veicot ehokardiogrāfiju un elektrokardiogrammu. Šo iespēju izmantoja 13 stiprā dzimuma pārstāvji.


298 parka apmeklētājiem tika izmērīts asinsspiediens. Pārbaudīt aizdomīgas dzimumzīmes pie MFD Veselības grupas dermatologa atnāca 116 cilvēki, savukārt 197 apmeklētājiem Latvijas Amerikas acu centra acu ārsti veica redzes diagnostiku.


64 pacienti saņēma profesionāla podologa konsultāciju, bet 86 cilvēki uzklausīja uztura speciālistes ieteikumus par pareizu uzturu un liekā svara novēršanu. Spirogrāfiju jeb ārējās elpošanas funkciju diagnostiku veica 213 pacienti.


Euroaptiekas komanda sniedza 187 konsultācijas par vitamīniem un uztura bagātinātājiem. 142 parka apmeklētāji saņēma vērtīgas konsultācijas par tuvumā esošā MFD Veselības centra “Pārdaugava” pieejamajiem pakalpojumiem, bet 249 cilvēki pieteicās saņemt MFD Veselības grupas jaunumus.


Pateicamies ikvienam par izrādīto interesi!MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts