BEZMAKSAS OSTEODENSITOMETRIJAS IZMEKLĒJUMI

Publicēts: 12 10 2018

Pasaules Osteoporozes dienā, 20.oktobrī, veselības centrs “Dziedniecība” (Rušonu ielā 15, Rīgā) piedāvā bezmaksas osteodensitometrijas izmeklējumus.


Lai rūpētos par kaulu veselību un savlaicīgi diagnosticētu osteoporozi, mēs piedāvājam kaulu blīvuma noteikšanas izmeklējumus - osteodensitometriju:

  • DXA (duālās enerģijas rentgena absorbciometrijas metode)
  • QCT (kvantitatīvais datortomogrāfijas izmeklējums kaulu blīvuma noteikšanai).

Lai saņemtu minēto pakalpojumu bezmaksas ir nepieciešams zvanīt pa tālruni 67 13 13 13 (darba dienās plkst. 08:00-20:00) un pierakstīties uz noteiktu pieņemšanas laiku 20.oktobrī.

 

Rūpējies par savu veselību un esi vesels!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts