Ēnu diena MFD Veselības grupas filiālēs

Publicēts: 18 02 2019

13. februārī visā Latvijā norisinājās ēnu diena.Čaklie ēnotāji ciemojās arī MFD Veselības centros, iepazīstot veselības centru ikdienas darbu un iesaistoties dažādās aktivitātēs. Ēnotāji vairāk iepazinās arī ar fizioterapeita, radiologa un laboratorijas darbu. 

Ceram, ka šī diena pamudinās kādu no ēnotājiem savu nākotni saistīt ar medicīnu. 

Paldies mūsu kolēģiem - dr.Lāsmai Koškinai, dr.Marijai Dončakai, dr.Irēnai Lapinskai, medmāsai Katrīnei Bulakai, Igoram Vladimirovam, Ilzei Pučkurei, Daigai Troskai, Kristīnei Ēdolfai.

 

 

 

 

 

Pateicība!

Izsaku sirsnīgu paldies MFD Veselības grupas kolektīvam par piedāvāto iespēju piedalīties ēnu dienā! Pasākums bija lieliski organizēts un noderīgs katram bērnam. Manai meitai ļoti patika šīs dienas interesantās aktivitātes!

 

Ar cieņu,

Ēnotājas mamma

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts