Krioterapija sejai veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 22 02 2019

MFD Veselības centra “Dziedniecība” salonā pieejama procedūra – krioterapija sejai.

Krioterapija ir sejas procedūra mazo grumbiņu izlīdzināšanai un sejas ādas stāvokļa uzlabošanai, kas veicina ādas asinsriti un vielmaiņu tajā.  Procedūra ir ieteicama taukainas sejas ādas stāvokļa uzlabošanai, ja nepieciešams atbrīvoties no pinnēm, sejas ādas iekaisumiem vai jebkāda rakstura pigmentācijas uz sejas, kā arī profilaksei grumbiņu mazināšanai. Procedūra veicina augšējo epidermas slāņu nolobīšanos un jaunu šūnu veidošanos.

Rezultāts - sīkās grumbiņas sāk izlīdzināties, āda iegūst veselīgu sārtumu, paaugstinās ādas elastība, mazinās ādas iekaisums un kairinājums, tiek stimulēta asinsvadu sašaurināšanās, mazinās sejas ādas nogurums un tiek paātrināts ādas reģenerācijas process.


Salons atvērts no otrdienas – piektdienai. Procedūra pieejama pēc iepriekšēja pieraksta.

Procedūru veic sertificēti speciālisti. Cena - 10 EUR

Sīkāka informācija par procedūru un pieraksts pa tālr. 67134173. 

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu iela 15, RīgaMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts