Aicinām apmeklēt Sieviešu festivālu 2019

Publicēts: 25 02 2019

Šogad “Māmiņu klubs” sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru MFD Veselības grupu organizē un aicina apmeklēt pasākumu Sieviešu Festivāls 2019.

Pasākums norisināsies 2019. gada 2.martā, no plkst. 12.00 - 18.00, “Semarah Hotels” Jūrmalā, Bulduru prospektā 64/68.


Sieviešu Festivāls 2019 aicina sievietes uz lielisku un izzinošu dienu Jūrmalā. Būs iespēja baudīt dažādas izglītojošas lekcijas un meistarklases par veselību, labsajūtu un skaistumu.

Lekcijas uz lielās skatuves lasīs Latvijā populāras un iedvesmojošas personības un zinoši speciālisti - ārsti, kouči (individuālās izaugsmes treneri), jogas speciālisti, psihologi u.c. Tiks rīkotas veselīga uztura un dzīvesveida meistarklases, konsultācijas par spa procedūrām, make-up, stila un modes meistarklases un citas sievišķīgas izklaides. Ieeja Sieviešu festivālā ir bez maksas, aicinām apmeklēt pasākumu kopā ar draudzenēm.MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts