Aknes ārstēšana MFD Veselības centrā "Pārdaugava"

Publicēts: 22 03 2019

Kas ir akne?

Akne ir ādas slimība, ko izraisa ādas tauku dziedzeru iekaisums. Ar akni bieži vien saskaras jaunieši, taču arī pieaugušajiem mēdz būt šāda veida ādas problēma. Ārēji akne izpaužas kā pūtītes un pinnes, kuras var izraisīt arī paliekošas rētas.  Mūsdienās akne ir ārstējama pielietojot dažādas ārstēšanas metodes. Bieži vien nepietiek ar sejas kopšanu mājas apstākļos, izmantojot aptiekās nopērkamos līdzekļus. Ir jāapmeklē speciālists!

 

 

MFD “Pārdaugava” dermatoloģe Jevgēnija Čumakova veic sejas ādas ārstēšanas procedūras ar speciāli tam paredzētiem sejas pīlingiem, atbilstošiem kosmētikas līdzekļiem u.c. Pēc procedūru kursa samazinās iekaisums, pēc iekaisuma hiperpigmentācija, mazinās post akne rētas, kā arī izlīdzinās sejas ādas tonis.

 

 

Pieņemšanas laiks:

Pirmdiena: 08.00-13.30

Otrdiena: 08.00 – 13.30

Piektdiena: 12.30 – 18.00MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316

 pardaugava AT mfd DOT lv

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts