Papildus pieņemšana pie podologa

Publicēts: 09 07 2019

Sakarā ar lielo interesi, 30. jūlijā, MFD Veselības centrā “Dziedniecība” tiek atvērts papildus pieraksts ārstnieciskajam pedikīram pie podoloģes Ņinas Miščenkovas!

Šobrīd vasara mūs nelutina, taču zinām, ka drīz vien saulīte atkal spīdēs košāk, līdz ar to, pieprasījums pēc podologa pakalpojumiem ir arvien lielāka!

Taču ja ierasties klātienē nav iespējas, podoloģe dodas arī mājas vizītē Rīgā un Pierīgā!

 

Ja cilvēki laikus nepievērš uzmanību savu pēdu stāvoklim, neregulāri tās apkopj, nēsā nepiemērotus apavus, var rasties dažādas pēdu saslimšanas, kas tālāk jārisina ar ārstnieciskā pedikīra palīdzību. Lai pēdu ārstēšana neieilgtu, jāievēro veselīgas pēdas priekšnoteikumi un, kā iesaka speciālisti, reizi mēnesī jāveic kvalitatīvs pedikīrs.

 


Pieņemšanas laiks:

8:30-17:30


Pieņemšana - 38,00 EUR


Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni 67 13 13 13.


 

Papildu informācija un pieraksts:

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu iela 15, Rīga

 67131313

 dziednieciba AT mfd DOT lvPieteikt ārsta speciālista vizīti uz mājām var pa tālruni: 26550075

pirmdienās - piektdienās plkst.  8:00-18:00

sestdienās plkst. 9:00-13:00MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts