MFD Veselības grupa 2016. gadā apkalpojusi 561 325 klientus, sasniedzot 12,4 miljonu EUR apgrozījumu

Publicēts: 17 05 2017

Rīga, 2017. gada 11. maijs

 

MFD Veselības grupa, kas pakalpojumus sniedz 4 veselības centros un 27 doktorātos un struktūrvienībās, 2016. gada laikā apkalpojusi 561 325 klientus, sasniedzot 12 410 530 EUR apgrozījumu. Salīdzinājumā ar 2015. gadu, apgrozījums pieaudzis par 1 433 303 EUR. 2016. gadā MFD Veselības grupa arī investēja vairāk nekā 1 miljonu EUR, iegādājoties jaunas un mūsdienīgas medicīnas iekārtas, kā arī renovējot esošās un jaunās telpas.


2016. gadā MFD Veselības grupas pakalpojumu klāstu papildināja veselības centrā Pārdaugava atklātais Arodveselības dienests, kurš aprīkots ar modernākajām iekārtām, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti un ātrumu. Arī pārējos MFD Veselības grupas centros un doktorātos papildināts veselības pakalpojumu klāsts un darbā pieņemti jauni speciālisti.


«Neskatoties uz nepārtrauktajām izmaiņām Latvijas veselības aprūpes nozarē, esam gandarīti par mūsu sasniegtajiem rezultātiem, ko izdevās panākt pateicoties MFD Veselības grupas izvēlētajai stratēģijai, precīzi noteiktiem mērķiem un mūsu darbinieku profesionalitātei to īstenošanā,» uzsver MFD Veselības grupas direktore Kristīne Ozoliņa.


Jau kopš 2017. gada janvāra MFD Veselības grupa sākusi piedāvāt virkni jaunu pakalpojumu: visa ķermeņa un mugurkaula magnētiskās rezonanses izmeklējumus (Total Body, Total Spine MRI), optiskās koherences tomogrāfiju (OCT), aknu elastogrāfiju un daudzus citus.


2017. gadā MFD Veselības grupa atvērs MFD Veselības punktu, kur ikvienam būs iespēja saņemt augstākās kvalitātes laboratoriskos izmeklējumus, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumus, kā arī infektologa un citu ārstu konsultācijas. 2017. gadā īpaša uzmanība tiek pievērsta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanai Rīgas Ķengaraga, Pārdaugavas un Centra rajonos, paplašinot sniegto pakalpojumu klāstu, pilnveidojot un attīstot diagnostiskos pakalpojumus, modernizējot tos atbilstoši Eiropas labākajai praksei, veicot jaunu, modernizētu medicīnas tehnoloģiju iegādi ar mērķi turpināt paplašināt sniegto medicīnas pakalpojumu klāstu.


Turpinās rūpes par reģionu iedzīvotājiem un trūcīgajiem


MFD Veselības grupas Mobilās diagnostikas komanda, kas sniedz mamogrāfijas, rentgenogrāfijas un citus pakalpojumus, 2016. gada laikā nobrauca 43 458 kilometrus pa Latvijas reģioniem, sniedzot pakalpojumus 26 625 iedzīvotājiem, kam ikdienā šādi pakalpojumi nav pieejami.


MFD labdarības programmas Palīdzi (http://help.mfd.lv) ietvaros 2016. gada laikā palīdzība sniegta 67 trūcīgajiem iedzīvotājiem par gandrīz 2085 EUR. No 2008. gada 1. oktobra šīs programmas ietvaros sniegta palīdzība 1453 trūcīgajiem iedzīvotājiem par kopsummu 25 371 EUR. 


Par MFD Veselības grupu


MFD Veselības grupas vēsture sākas pirms vairāk nekā 50 gadiem. Šodien MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm valstī. MFD Veselības grupu pārstāv veselības centri Pārdaugava, Iļģuciems, Dziedniecība un Možums-1; plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri Vita, zobārstniecības klīnikas ASTRA dent un Nova Dent. MFD Veselības grupā strādā vairāk nekā 800 speciālistu liels kolektīvs. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD Veselības grupas pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošināt savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniegt efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Vairāk informācijas: www.mfd.lv un www.facebook.com/mfd.lv.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts