Pasākuma "Rūpes par sevi nav egoisms" statistika

Publicēts: 12 09 2018

Sestdien, 8 septembrī, Nordeķu parkā, Iļģuciemā, norisinājās pasākums “Rūpes par sevi nav egoisms!”. MFD Veselības grupa aicināja uz tematisko Ģimenes veselības dienu, kuras ietvaros piedāvāja ar veselības aprūpi saistītas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem!

 

Kopumā pasākuma apmeklēja aptuveni 1000 cilvēku.

 

46 sievietēm tika veikta mamogrāfija, bet 16 daiļā dzimuma pārstāves pārbaudīja krūtis ar ultrasonogrāfijas metodi. Savukārt vīriešiem tika piedāvāts saņemt sirds izmeklējumu komplektu, veicot ehokardiogrāfiju un elektrokardiogrammu. Šo iespēju izmantoja 9 stiprā dzimuma pārstāvji.

 

Internista konsultācijas par kompleksajām veselības pārbaudēm saņēma 123 parka apmeklētāji, bet 241 cilvēkam tika izmērīts asinsspiediens. Pārbaudīt aizdomīgas dzimumzīmes pie MFD Veselības grupas dermatologa atnāca 86 cilvēki, savukārt 147 apmeklētājiem Latvijas Amerikas acu centra acu ārsti veica redzes diagnostiku.

 

53 pacienti saņēma profesionāla podologa konsultāciju, bet 42 cilvēki uzklausīja uztura speciālistes ieteikumus par pareizu uzturu un liekā svara novēršanu. Spirogrāfiju jeb ārējās elpošanas funkciju diagnostiku veica 67 pacienti.

 

Euroaptiekas komanda sniedza 129 konsultācijas par vitamīniem un uztura bagātinātājiem. 183 parka apmeklētāji saņēma vērtīgas konsultācijas par tuvumā esošā MFD Veselības centra “Iļģuciems” pieejamajiem pakalpojumiem, bet 189 cilvēki pieteicās saņemt MFD Veselības grupas jaunumus.

 

MFD Veselības grupa aicina šo sestdien, 15. septembrī, Ziepniekkalna iedzīvotājus un viesus apmeklēt pasākumu “Rūpes par sevi nav egoisms” Ēbeļmuižas parkā, Ziepniekkalnā, Zaļenieku ielā 21, Rīgā, kur būs iespēja saņemt šos pašus izmeklējumus un konsultācijas par brīvu! Gaidām Jūs!

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts