MFD Veselības grupas aktivitātes "Sieviešu festivālā"

Publicēts: 06 03 2019

Sestdien, 2. martā, Māmiņu klubs, sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru MFD Veselības grupu rīkoja pasākumu Sieviešu festivāls 2019, kas norisinājās Semarah Hotels Lielupe, Jūrmalā. Sieviešu festivāls tika rīkots pirmo reizi, apmeklētāju skaits – 2500 sievietes!

 

Pasākuma laikā ar savām zināšanām dalījās 7 MFD Veselības grupas speciālisti, uzstājoties uz lielās skatuves ar īpaši sagatavotām lekcijām.

 

Pasākuma laikā MFD Veselības grupa nodrošināja ikvienam iespēju saņemt augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas un izmeklējumus!

 

21 sieviete saņēma fizioterapeita konsultāciju, 21 sieviete uzklausīja uztura speciālista ieteikumus. 23 sievietes saņēma dermatologa un trihologa konsultāciju. 270 sievietes konsultējās ar terapeitu un izmērīja asinsspiedienu.  Latvijas Amerikas acu centra acu ārsti 200 sievietēm noteica  acu iekšējo spiedienu un acu optisko stiprumu. 200 sievietes veica autorefaktometriju acīm. Podologa konsultāciju saņēma 45 sievietes.

 

Mobilās diagnostikas vienībās 12 sievietes pārbaudīja krūtis ar 3D ultrasonogrāfijas metodi, 15 sievietes veica elektrokardiogafijas un ehokardiografijas izmeklējumus.  USG izmeklējumu vairogdziedzerim vai vēdera dobumam veica 30 sievietes un mamogrāfiju veica 3 sievietes.

 

Pateicamies ikvienai par izrādīto interesi!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts