Īpaša cena D vitamīna līmeņa noteikšanai MFD Veselības centrā «Pārdaugava»

Publicēts: 10 05 2017

Līdz 31. maijam MFD Veselības centrā «Pārdaugava» D vitamīna līmeņa noteikšana maksā tikai 5.50 EUR (asins noņemšana iekļauta cenā) (standarta cena 9.00 EUR)!


Papildu veicot citas asins analīzes, D vitamīna līmeņa noteikšana maksā tikai 4.00 EUR!


D vitamīna trūkums ir izplatīts ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo vidū, un tas aizvien vēl netiek pietiekoši diagnosticēts un ārstēts. D vitamīna trūkums negatīvi ietekmē kaulu/ muskuļu sistēmu, aknas un nieres, kardiovaskulāro sistēmu, elpošanas sistēmu, kognitīvās funkcijas. Tāpat D vitamīna deficīts izraisa autoimūnas un hroniskas iekaisuma slimības (t. sk. cukura diabētu, psoriāzi, Krona slimību, reimatoīdo artrītu), vēzi (zarnu, prostatas, krūts), parodontozi (periodontītu, zobu izkrišanu).


D3 vitamīns primāri cilvēka organismā sintezējas, atrodoties saulē, tomēr to var iegūt arī, lietojot D3 vitamīnu medikamentu veidā.

D vitamīnu nelielās devās satur olas dzeltenums, aknas, vairākas zivis (tuncis, lasis, sardīnes, siļķes un skumbrijas), kā arī piens, sulas un margarīns.


Papildu informācija pa tālr. 67131316!MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

67131316


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts