GAIDĪBU DIENASGRĀMATA - septītā epizode

Publicēts: 30 07 2020

Mūsdienu pasaulē iespējams atrast un iepazīties ar lielu informācijas apjomu par un ap mazuļa gaidīšanas laiku. Tādēļ vēlamies Jūs iepazīstināt ar Janu – viņa ir lieliska mamma divām burvīgā meitiņām, vienreizēja sieva, ļoti atraktīva un aktīva sieviete savā ikdienā. Taču pavisam drīz Janas ģimenē būs vēl viens skaists notikums – tiek gaidīts trešais mazulis!
Šī mazuļa gaidīšanas laikā iepazīstināsim ar mazuļa GAIDĪBU DIENASGRĀMATU, kur varēsiet uzzināt visu par un ap grūtniecību sākot no grūtniecības diagnosticēšanas iespējām līdz mazuļa laišanai pasaulē 7 sēriju garumā!

 

1.epizode

Iepazīsimies ar Janu un viņas ginekoloģi Dr. Diānu Agrumu. Daktere stāsta visu par grūtniecības sākumu un tās diagnosticēšanas iespējām.


2.epizode

Uzzināsiet, kā grūtniece jūtas bērniņa gaidīšanas laikā un kā iespējams uzlabot savu pašsajūtu. Uzzināsiet vairāk par grūtnieču masāžu un fizisko aktivitāšu nepieciešamību.


3.epizode

Runāsim par dažādām grūtniecības blakusparādībām, kuras iespējams novērst, laicīgi konsultējoties ar speicālistu. 


4.epizode

Uzzināsiet par nepieciešamajiem izmeklējumiem visos trīs grūtniecības trimestros. Stāstām arī par to, kā un kad iespējams noteikt bērna dzimumu vēderā.


5.epizode

Uzzināsiet vairāk par MFD Topošo vecāku skolas nodarbībām un iegūsies informāciju par to, kā emocionāli un psiholoģiski sagatavoties bērna piedzimšanai.


6.epizode

Dr. Agruma pastāstīs par kardiotokorgāfijas izmeklējuma nozīmi un gaitu. Uzzināsiet, kā norisinās 3D/4D ultrasonogrāfijas izmeklējums un ar ko tas ir īpašs.


7. epizode

Dr. Agruma pastāstīs par pirmās ginekologa vizītes nepieciešmaību pēc dzemdībām, kā arī iepazīstinās ar dažādām inovatīvām metodēm, kas var palīdzēt sievietei atgūties pēc dzemdībām.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts