Esi vesels! Seko mums:

Speciālisti

Dr. Marina Stepanova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Rušonu ielā 15, 67134151 

 

Marina Stepanova pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūtu, saņemot diplomu ar atzinību. Prakses laikā strādāja Vācijā, vēlāk - Pilsētas 6. klīniskajā slimnīcā, kur strādāja par ārsti, kā arī piecus gadus bija dežūrējošā ordinatore. Kopš 1989. gada ir Medicīniskās Firmas Dziedniecība ārste, bet kopš 1998. gada jūnija ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros, kā arī starptautiskos ginekoloģijas un ultrasonogrāfijas kongresos ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Ārste:
"Vienīgais pasaules kods, kuru nevar atšifrēt, ir sieviete!" (Marks Bernels)

 

 Dr. Marina Gutāne

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Rušonu ielā 15, 67134151


Pabeigusi Rīgas Medicīnas institūtu, ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes sertifikātu.
Papildus apguvusi dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātu. Ārstei ir 25 gadu pieredze ginekoloģijā. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Kopš 2006. gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste.

Ārste:
"...mūžīgā cīņa! Par mieru mēs varam tikai sapņot." (A. Bloks)

 

Dr. Diāna Agruma

   Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

   Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas

   izmeklēšanas metodes ārste

 

  Vienības gatvē 109, 67131316

  

Diāna Agruma ir pabeigusi Rīgas 1. Medicīnas skolu un Latvijas Medicīnas akadēmiju. Kā ārste strādāja Rīgas pilsētas 7.    slimnīcā un Rīgas pilsētas 1. slimnīcā, darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 20 gadu! Ieguvusi ginekoloģes, dzemdību  speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus. Ārste veic arī krūšu  ultrasonogrāfijas izmeklējumus. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs, kongresos, kā arī, ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Kopš 2008. gada marta strādā MFD Sieviešu veselības centrā “Vita”, tagad jau 2 filiālēs.

Ārste:
Cilvēks var būt slikts mākslinieks vai galdnieks, bet viņš nav tiesīgs būt slikts ārsts.”

 

Dr. Olita Melngaile

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Bruņinieku ielā 8,67310270, 67273435

Buļļu ielā 9, 67131311

 

Pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūta Ārstniecības fakultāti. Kā ārste ginekoloģe strādāja Valkas un Aizkraukles centrālajās rajona slimnīcās, bet kopš 1987. gada darbu turpina Rīgā. Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 27 gadu, bet dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas jomā vairāk kā 18 gadi. Ir liela pieredze operatīvajā ginekoloģijā. Aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un zinātniski praktiskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Ik gadu ultrasonogrāfijas izmeklējumi tiek veikti vairāk kā 2500 pacientēm. Kopš 2011. gada jūlija ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, bet kopš šī gada veic ginekoloģiskas operācijas arī MFD Dienas stacionārā.


Dr. Aija Tula-Rijkure

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Bruņinieku ielā 8, 67310270, 67273435

S.Eizenšteina ielā 23,67436638

Burtnieku ielā 33, 67560696

 

Aija Tula-Rijkure ir pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūta Ārstniecības fakultāti 1982.gadā. Strādāja Rēzeknes centrālajā slimnīcā kā Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas ārste, vēlāk, kā šīs nodaļas vadītāja un galvenā ginekoloģe. Tad darbu turpināja Rīgā. Daktere aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un praktiski zinātniskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus. Ir bijusi izdevuma „Latvijas ārsts” un „Latvijas ārsta žurnāla” galvenā redaktore, ir vairāku publikāciju autore, regulāri sniedz intervijas žurnālos un TV. Kopš 2014. gada janvāra strādā MFD Sieviešu veselības centrā “Vita”.

 

Dr. Viktorija Rezņika-Martova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

S.Eizenšteina ielā 23, 67436638


Viktorija Rezņika-Martova absolvēja Rīgas Medicīnas institūtu, kā arī Internatūru specialitātē – ginekoloģe, dzemdību speciāliste. Ir ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Aktīvi piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros arī ārpus Latvijas. Kopš 2008. gada jūlija ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste.

Ārste:
"Sievieti nevar piespiest. Viņu var tikai pierunāt." (Grabovskis.)

 

Dr. Renāte Kraule

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste

 

Vienības gatvē 109, 67131316


Renāte Kraule pabeigusi Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti ginekoloģijā un dzemdniecībā. Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 30 gadu! Ir ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes, dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārstes sertifikātus. Dr. Kraule strādā Veselības centra „Pārdaugava”, MFD sieviešu veselības centrā „Vita”, kopš 2010. gada janvāra.

 

Dr. Ligita Neimane

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

  

Buļļu ielā 9,  67131311


Ligita Neimane ir augsti kvalificēts speciālists ginekoloģijā un dzemdniecībā. 1970.gadā pabeidza Rīgas Medicīnas Institūta ar izcilību (sarkanais diploms),ir apstiprināts maģistra grāds. No 1974.gada uzsāka darbu Rīgas 1.slimnīcā, kur iegūta praktiskā darba pieredze akūtā ginekoloģijā. Dakterei ir ievērojama darba pieredze ginekoloģijas, dzemdību un uzņemšanas nodaļu darbā, ir bijusi 21.dzemdību nodaļas vadītāja. Ārste ir Sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, ka arī Progestīnu kluba biedre. Aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un zinātniski praktiskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros. Kopš 2012.gada ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, kā arī veic ginekoloģiskas operācijas MFD Dienas stacionārā Buļļu ielā 9.

 

Dr. Rita Kukule

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

 

Buļļu ielā 9, 67131311

 

Rita Kukule 1963.gadā ir beigusi Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti, bet 1966.gadā – Kvalifikācijas celšanas fakultāti. Sekmīgi ir pabeigti specializācijas kursi ginekoloģijā un ginekoloģiskā endokrinoloģijā Rīgā, kā arī operatīvās un laparaskopijas kursi Sanktpēterburgā. Darbu uzsāka Jēkabpils rajona slimnīcā. No 1964.-1980.gadam strādāja Rīgas pilsētas 5.slimnīcā par ginekoloģi, bet no 1980.gada kļuva par Rīgas pilsētas 5. slimnīcas nodaļas vadītāju, turpmāk, pārveidojot Rīgas pilsētas 5.slimnīcu par SIA “Lags-centrs” nodaļas vadītāju. Ārstei ir ievērojama darba pieredze gan ambulatorā, gan operatīvajā ginekoloģijā, kopumā vairāk kā 50 gadi!

Ārste ir Latvijas Ginekologu asociācijas biedre, regulāri piedalās Latvijas sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas kongresos un pasākumos, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

 

Kopš 2014.gada decembra ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste, kā arī ir operējošs ginekologs MFD dienas stacionārā.

 

Dr. Marina Ignatenko

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Burtnieku ielā 33, 67560696

Buļļu ielā 9, 67131311

Zolitūdes ielā 34,  66102020

  

Marina Ignatenko 1980.gadā pabeidza Rīgas Medicīnas Institūtu, pēc diviem gadiem - internatūru ginekologa, dzemdību speciālista specialitātē. Darba pieredze ginekoloģijā vairāk kā 30 gadi! Ir ievērojama pieredze ne tikai ambulatorā pieņemšanā, bet arī operatīvajā ginekoloģijā.

Ārste ir Latvijas Ārstu Ginekologu Asociācijas biedre, aktīvi piedalās starptautiskos kongresos un praktiski zinātniskajās konferencēs, kā arī ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

 

Kopš 2014.gada maija ir MFD Sieviešu veselības centra “Vita” ārste.


Dr. Olga Komova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste


Buļļu ielā 9, 67131311

 

Olga Komova ir beigusi Rīgas Medicīnas institūtu 1979.gadā, uzsākot darbu Rīgas 4.Pārvaldes slimnīcā un Rīgas Dzemdību namā. Kopš 1983.gada strādāja Rīgas 5.slimnīcā, bet, kad 1994.gadā tā tika pārveidota par SIA “Lags-centrs” - par šīs slimnīcas ginekoloģi, kur iegūta liela darba pieredze.

Ārste aktīvi piedalās praktiski zinātniskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros.

 

Operējošs ginekologs MFD dienas stacionārā.

 

Dr. Olga Plisko

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste 

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste 

 

Vienības gatvē 109, 67131316

Mūkusalas ielā 71, 66102010


Olga Plisko ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti 2010. gadā. Ir piedalījusies vairākās pieredzes apmaiņas programmās Čehijā, Spānijā un Bulgārijā. Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas biedre. Regulāri piedalās apmācībās un konferencēs Latvijā un ārvalstīs. Kopš 2013. gada ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste.

 

Operējošs ginekologs MFD dienas stacionārā.

Ārste patreiz atrodas ilgstošā prombūtnē.

Ārstes dzīves moto:
„Viss beidzas labi un ja kaut kas beidzas slikti, tad tas vēl nemaz nav beidzies!”Dr. Nataļja Požilenkova

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas  metodes ārste

 

Buļļu ielā 9,   tālr. 67131311

 

Nataļja Požilenkova ir pabeigusi Tjumenas Medicīnas Akadēmiju. Ir    ieguvusi ginekoloģes, dzemdību speciālistes sertifikātu, kā arī    sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas  izmeklēšanas metodē. Pēdējos 15 gadus ārste specializējas neauglības ārstēšanā, kā arī augsta riska grūtniecības saglabāšanā. Dr.Požilenkova ir Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas reproduktologu un embriologu sekcijas biedre, Cilvēku reprodukcijas asociācijas biedre Krievijā, aktīvi piedalās klīniskajos pētījumos  neauglības ārstēšanas sarežģījumu profilakses jautājumos. Regulāri piedalās zinātniski praktiskajās konferencēs un ginekologu, dzemdību speciālistu semināros kā Latvijā, tā arī ārzemēs. Kopš 2013. gada ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste.Dr. Guļmira Van Lubēka

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas metodes ārste


Vienības gatvē 109, tālr. 67131316

Mūkusalas ielā 71, tālr. 66102010


Guļmira Van Lubēka ir ginekologs ar lielu pieredzi operatīvajā ginekoloģijā, kā arī speciālizējas onkoginekoloģijā. Ārste ir Sieviešu slimību un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, kā arī, Latvijas onkologu un onkoginekologu sekcijas biedre. Papildus ieguvusi sertifikātu dzemdniecības un ginekoloģijas ultrasonogrāfijas izmeklēšanas metodē. Regulāri piedalās apmācībās un konferencēs Latvijā un ārvalstīs.

 

 

 

Dr. Ginta Vedļa

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste


 Bruņinieku ielā 8,  tālr. 67310270, 67273435

 

Ginta Vedļa aktīvi piedalās un papildina zināšanas dažādās konferencēs gan Latvijā, gan ārvalstīs. Strādā Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, Bērnu klīniskā Universitātes slimnīcā, kopš 2021.g.maija ir MFD sieviešu veselības centra “Vita” ārste. Ārste pieņem pacientes ar ginekoloģiska rakstura sūdzībām, veic ginekoloģiskos USG izmeklējumus, ņem uzskaitē grūtnieces.