Ko darīt, ja pēc pārslimota Covid-19 saglabājas veselības traucējumi?

Publicēts: 21 10 2022

Galvassāpes, elpas trūkums,  sirdsklauves, aizdusa, miega traucējumi, ilgstošs nespēks, matu izkrišana, atmiņas traucējumi, izmainīts mentālais stāvoklis, ožas un garšas traucējumi, diskomforts krūškurvī – tā ir daļa no simptomiem, ar kuriem pat vairākus mēnešus pēc atlabšanas var nākties saskarties Covid-19 infekciju pārslimojušajiem. Šīs sekas var negatīvi ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti. Nereti saviem spēkiem ir grūti sasniegt tādu veselības stāvokli, kāds ir bijis pirms saslimšanas ar vīrusu. Turklāt sekas var skart arī tos, kuri slimību pārslimojuši samērā vieglā formā. Šos simptomus nevajadzētu ignorēt – pilnvērtīga atlabšana un dzīves kvalitātes atgūšana ir iespējama, sadarbojoties ar ārstiem speciālistiem, veicot mērķtiecīgu diagnostiku un īstenojot tieši savam stāvoklim piemeklētu ārstniecības programmu.


Jaunums “Individuālā ārstniecības programma pēc pārslimota COVID-19”

Programma tiek izstrādāta katram pacientam individuāli, apkopojot katra pacienta slimības vēsturi un simptomātiku.

 

Pacientu ērtībai MFD Pārdaugava Veselības centrā esam izstrādājuši divas POST COVID -19 ārstniecības programmas:


“Individuālā ārstniecības programma pēc pārslimota COVID-19”

– 121EUR

Ietilpst: Internista pagarinātā konsutācija (vadošais ārsts), pilna asins aina, koagulogramma , elektrokardiogramma, ārsta speciālista konsultācija*


“Paplašinātā Individuālā ārstniecības programma pēc pārslimota COVID-19”

– 264EUR

Ietilpst: Internista pagarinātā konsutācija (vadošais ārsts), pilna asins aina, koagulogramma , elektrokardiogramma, ārsta speciālista konsultācija* plaušu datortomogrāfija vai magnētiskā rezonanse galvai.


*iesaistītie ārsti speciālisti , ko nozīmē vadošais ārsts:

  • pulmonologs;
  • kardiologs;
  • neirologs;
  • endokrinologs;
  • gastroenterologs, hepatologs;
  • nefrologs;
  • psihologs, psihiatrs.

Izmeklējumus veicam:

Vienības gatve 109, Veselības centrs Pārdaugava, Rīga

 

Pieteikties aicinām zvanot 67131316 vai elektroniski rakstot pardaugava AT mfd DOT lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.