APRŪPE MĀJĀS
Esi vesels! Seko mums:

APRŪPE MĀJĀS

Mūsdienu pasaulē aprūpes mājās pakalpojumu meklēšana saviem tuviniekiem ir līdzestīga un praktiska izvēle. Profesionālā aprūpe mājās nodrošina specializētu, mērķtiecīgu atbalstu, ko neformālie aprūpētāji var nespēt piedāvāt paši. Piesaistot apmācītus aprūpētājus,iespējams nodrošināt jūsu tuviniekiem individuāluaprūpi, kas pielāgota katra cilvēka īpašāmvajadzībām. Šī pieeja ne tikai uzlabo, atvieglo jūsu tuvinieka labklājību un dzīves gājumu, bet arī veicina veselīgāku un laimīgāku ģimenes dinamiku.

 

Izmantojot MFD Veselības grupas piedāvātos aprūpes mājās pakalpojumus, jūs iegūsiet līdzestīgu, komfortablu un drošu vidi jūsu tuviniekiem.

 

Īpaši svarīgi ir nodrošināt tuviniekiem, kuriem var būt nepieciešams papildu atbalsts, labklājību kas mūsdienu pasaulē var būt izaicinājums. MFD Veselības grupas aprūpes mājās pakalpojumi piedāvā visaptverošu risinājumu, nodrošinot augstas vērtības aprūpi tieši Jūsu mājās. Mūsu pakalpojumi ir izstrādāti, lai apmierinātu to cilvēku pamatvajadzības, kuri dažādu apstākļu dēļ nevar sevi aprūpēt, un ir vērsti uz dzīves gājuma uzlabošanu un neatkarības veicināšanu.

 

Kāpēc izvēlēties aprūpi mājās?

 

Aprūpe mājās var ievērojami uzlabot un atbalstīt cilvēku vispārējo labklājību, izvairoties no nevajadzīgas hospitalizācijas un palīdzot atgūties no slimībām vai traumām.

 

Tā ļauj sasniegt augstāko iespējamo dzīves līmeni, kas var palīdzēt atveseļoties pēc slimības, traumas vai uzturēšanās stacionārā, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu savu neatkarību, līdz ar to personai nodrošinot komfortu un drošības sajūtu sev ierastajā vidē un saņemt atbalstu atbilstoši personas funkcionēšanas spēju līmenim.

 

 

Pielāgota aprūpe jūsu vajadzībām

 

Mūsu profesionālie aprūpētāji piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aprūpi, pamatojoties uz individuālām prasībām. Mēs sniedzam plašu pakalpojumu spektru, nodrošinot personalizētu atbalstu, kas pielāgots katra pacienta vajadzībām, vēlmēm un mērķiem. Mūsu pakalpojumi ietver:

 

- Uzturs un maltīšu gatavošana: Palīdzība pārtikas iegādē un ēdiena gatavošanā.

- Personīgā higiēna: Palīdzība ikdienas higiēnas nodrošināšanā, tostarp autiņbiksīšu maiņa.

- Pārvietošanās palīdzība: Palīdzība, novietojot gultā vai ratiņkrēslā, apģērbjoties un noģērbjoties, gultas un veļas maiņā, pret izgulējumu pasākumu nodrošināšana.

- Mājsaimniecības pārvaldība: palīdzība ikdienas mājas darbos un tīras, drošas dzīves vides uzturēšana.

 

Aprūpes mājās pakalpojumi un atbalsta plāni ir balstīti uz personas vajadzībām, vēlmēm un mērķiem – palīdzēt personai saglabāt un, ja iespējams, uzlabot neatkarības spējas turpinot dzīvot savās mājās.

 

Visaptveroša pieeja veselībai un labsajūtai

 

Mūsu aprūpe mājās pakalpojumi sniedzas tālāk par pamata atbalstu, koncentrējoties uz profilaktisko un uz veselību vērstu aprūpi. Mēs izmantojam uz cilvēku vērstu, integrētu aprūpes pieeju, kas apvieno sociālo un veselības aprūpi, nodrošinot, ka tiek uzmanība tiek pievērsta visiem labklājības aspektiem. Mūsu speciālistu komanda sadarbojas, lai nodrošinātu netraucētu, koordinētu aprūpi, kas atbilst fiziskajām, garīgajām un emocionālajām vajadzībām.

 

 

Specializētā medicīniskā aprūpe mājās

 

Profesionāli medicīnas darbinieki aprūpē mājās – māsas sniedz dažāda veida pakalpojumus pēc ārsta norādījumiem:

 

Zāļu ievadīšana: Visu veidu injekcijas un sistēmas.

Brūču aprūpe: Dažāda veida brūču pārsiešanas un stomu aprūpe.

Uztura atbalsts: Enterālās un parenterālās barošanas nodrošināšana.

Medicīniskā pārbaude: Vitālo rādītāju kontrole un bioloģisko paraugu ņemšana un nogādāšana laboratorijā.

Veselības uzraudzība: Regulāra dzīvībai svarīgo rādītāju kontrole, medikamentu sadale u.c.

 

Mūsu uzņēmums izvērtē veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un organizēšanu tā, lai tiktu nodrošināta visu veselības aprūpes līmeņu integrācija – vienotā procesā.

 

Integrētās aprūpes galvenais mērķis – ir sniegt uz cilvēku vērstu atbalstu, dažādiem speciālistiem sadarbojoties kopā, lai koordinētu holistisku pieeju aprūpei un tiktu ievērotas cilvēka vajadzības – fiziskās, garīgās un emocionālās.

 

Pielāgoti aprūpes plāni

 

Katra cilvēka vajadzības ir unikālas, tāpat arī mūsu aprūpes plāni. Mēs izstrādājam personalizētus aprūpes plānus, kuru mērķis ir saglabāt un, ja iespējams, uzlabot mūsu klientu neatkarību. Koncentrējoties uz viņu personīgajiem mērķiem un vēlmēm, mēs nodrošinām, ka viņi saņem nepieciešamo atbalstu, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi savās mājās.

 

Mājas aprūpes izvēle nozīmē izvēlēties pakalpojumu, kura prioritāte ir jūsu tuva cilvēka komforts, pašcieņa un neatkarība. Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt visaugstākā līmeņa aprūpi, būtiski uzlabojot vai atvieglojot to cilvēku dzīvi, kuri izvēlējās MFD Veselības grupas aprūpi mājās. Izbaudiet sirdsmieru, kas rodas, apzinoties, ka jūsu mīļie atrodas spējīgās, līdzjūtīgās speciālistu rokās. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu mājas aprūpes pakalpojumi var palīdzēt Jums un Jūsu ģimenei.

 

 

MFD Veselības grupa piedāvā māsu, funkcionālo speciālistu – fizioterapeita, ergoterapeita, audiologopēda, kā arī dažādu ārstu speciālistu mājās vizītes, Rīgā un Pierīgā 30 km rādiusā no galvaspilsētas robežas. 

  • Pieteikt māsas, funkcionālā speciālista vizīti aprūpei mājās var pa tālruni: 67250341, 26550075 vai e-pastu majasaprupe AT mfd DOT lv 

       pirmdienās - piektdienās plkst. 09:00-16:00

       sestdienās, svētdienās un svētku dienās 09:00-13:00

  • Pieteikt ārsta speciālista vizīti var pa tālruni: 26550075

       pirmdienās - piektdienās plkst.  8:00-18:00

       sestdienās plkst. 9:00-13:00Sociālie pakalpojumi mājās pieaugušajiem un bērniem - Pirmais Patronāžas serviss piedāvā plašu sociālo pakalpojumu klāstu cilvēkiem, kuri slimības vai citu iemeslu dēļ nespēj pilnvērtīgi par sevi parūpēties.

 


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.