Esi vesels! Seko mums:

PLAZMOLIFTINGS ar iPRF METODI

Daudzas problēmas, kas ir saistītas ar sieviešu intīmās zonas veselību, tiek noklusētas, jo sievietes bieži uzskata tās par nenovēršamām sekām pēc dzemdībām vai organisma novecošanās rezultātu. Sievietes mēdz saskarties ar maksts sausumu, kas būtiski ietekmē pašsajūtu un intīmās dzīves kvalitāti, parādās sūdzības par urīna nesaturēšanu un citām gļotādas novecošanas izmaiņām, kas raksturīgas maksts atslābumam. Pateicoties plazmoliftingam ir iespējams visu vērst par labu!

 

Plazmoliftings ir ārstēšanas metode, kurai nav iespējama ne alerģiska, ne atgrūšanas reakcija, jo tās  pamatā ir ārstēšana ar pašas sievietes asinīm - zem gļotādas tiek ievadītas pašas pacientes organisma šūnas.

Lai veiktu plazmoliftingu ar iPRF metodi, no sievietes vēnas tiek paņemtas asinis, kas pēc tam tiek apstrādātas, aktivizējot trombocītus, kas izdala aktīvo vielu – augšanas faktoru. Tas stimulē kolagēna ražošanu organismā. Savukārt, kolagēns nepieciešams, lai audi būtu elastīgi un tvirti.

Pēc plazmoliftinga procedūras atjaunojas intīmās zonas gļotāda, uzlabojas muskulatūra un tiek novērsts diskomforts, kas traucē ikdienā.

 

Plazmoliftings PAREDZĒTS:

  • Lai atjaunotos gļotāda un gļotādas stāvoklis pēc hroniskiem maksts iekaisumiem;
  • Lai palielinātu muskulatūras tonusu un novērsts diskomforta sajūtas intīmajā zonā;
  • Lai samazinātu rētaudus pēc maksts operācijām vai dzemdībām;
  • Lai samazinātu leikoplakijas radītās izmaiņas u.c.

 

Šo terapiju var kombinēt vai papildināt ar:

  • medikamentozu terapiju;
  • lāzerterapiju;
  • hialuronskābes terapiju u.c.

Pakalpojuma cena- “Intīmās zonas plazmoliftings (iPRF metode)” – 150 EUR

 

Pakalpojums pieejams MFD Sieviešu veselības centros “Vita”, Rīgā:
32_525_655Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.