Jauns pakalpojums estētiskajā ginekoloģijā - intīmās zonas plazmoliftings ar iPRF metodi

Publicēts: 22 07 2019


Jau no senseniem laikiem asinīm tiek piedēvēts maģisks spēks. Un tā ir patiesība. Eritrocīti gādā par skābekļa piegādi audiem, leikocīti apkaro infekcijas, bet trombocīti ne tikai nodrošina asins recēšanu, bet arī satur augšanas faktoru, kas stimulē šūnu atjaunošanos.

 

Mums ne vienreiz vien prātā ienāk doma par laika mašīnu , kas atgrieztu mums jaunību – gludu ādu, stipras locītavas, spožus garus matus utt. Taču -laika mašīnas nav , bet ir plazmoliftings, kas daudz ko no uzskaitītā var palīdzēt atgriezt.

 

Sakarā ar  gļotādas novecošanās izmaiņām 50 % sievietēm  menopauzes vecumā ir sūdzības , kas raksturīgas gļotādas atrofijai, taču 15% sievietēm šādas sūdzības ir jau agrāk. Tas nozīmē – sausuma sajūta makstī, seksuālās dzīves traucējumi, urīna nesaturēšanas simptomi u.c.  arī sievietēm pēc dzemdībām 50 % ir sūdzības par maksts atslābumu.

 

Visdrošākā ārstēšanas metode ir ārstēšana ar pašas pacientes šūnām – plazmoliftings.

Paņemot asinis no vēnas un centrifugējot speciālā režīmā, trombocīti tiek aktivizēti un pastiprināti izdala aktīvo vielu – augšanas faktoru.  Augšanas faktors stimulē organisma šūnu spēju ražot kolagēnu. Savukārt kolagēns nodrošina audu elasticitāti un tvirtumu. Tā kā iPRF režīmā netiek pielietoti antikoagulanti, plazmas proteīns  fibrinogēns veido fibrīna pavedienu tīklu, uz kura koncentrējas aktivizētie trombocīti, cilmes šūnas,  kā arī leikocīti, kuri stimulē jauno asinsvadu veidošanos.  Šādā formā i-PRF procedūra nodrošina ilgstošu iedarbību (2 nedēļas līdz 2 mēneši).

 

Plazmoliftings ir procedūra, kurai nav iespējama ne alerģiska, ne atgrūšanas reakcija, jo zem gļotādas tiek ievadītas pašas pacientes organisma šūnas.


Tā rezultātā:

  • atjaunojas intīmās zonas gļotāda,
  • palielinās muskulatūras tonuss,
  • tiek novērsts diskomforts intīmajā zonā,
  • uzlabo gļotādas stāvokli pēc hroniskiem maksts iekaisumiem,
  • samazinās rētaudi pēc maksts operācijām vai pēc dzemdībām (epiziotomijas vai perineotomijas),
  • samazina leikoplakijas radītas izmaiņas.

Šo terapiju var kombinēt vai papildināt ar:

  • medikamentozu terapiju,
  • lāzerterapiju,
  • krioterapiju.
  • hialuronskābes terapiju u.c.

Pakalpojums ir pieejams MFD Sieviešu veselības centros “Vita”:


Pakalpojuma cena- “Intīmās zonas plazmoliftings (iPRF metode)” – 120 EUR


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts