Kardiologs MFD Doktorātā "Iļģuciems"

Publicēts: 28 10 2014

 

Pieņemšanas uzsākusi pieredzes bagāta kardioloģe Svetlana Tarasjuka. Ārste pieņem katru pirmdienu no plkst. 16.00-20.00.

 

Ārsta apmeklējumu apmaksā valsts (pacienta iemaksa 4.27 EUR, nepieciešams ārsta nosūtījums).

 

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni:  66102002

 

Kardioloģisko saslimšanu precīzas diagnostikas un veiksmīgas ārstēšanas pamatā ir pirmreizējā kardiologa konsultācija. Pirmajā kardiologa konsultācijā ietilpst pacienta pilna medicīniskā apskate ar visu (ne tikai sirds asinsvadu sistēmas) organisma sistēmu izmeklējumiem. Pēc pacienta apskates kardiologs ar pacientu apspriež iespējamo diagnozi un izstrādā diagnostisko pasākumu plānu (ja tāds ir nepieciešams). Vairumam kardioloģisko saslimšanu ir nepieciešama tūlītēja ārstēšana, tādā gadījumā kardiologs nozīmē nepieciešamās procedūras jau pirmajā konsultācijā, negaidot sirds izmeklējumu galīgos rezultātus.

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts