Jauna ginekoloģe, ultrasonogrāfijas metodes ārste MFD Doktorātā "Mežciems"

Publicēts: 23 11 2023

MFD Doktorātā "Mežciems" un MFD Sieviešu veselības centrā "Vita", S. Eizenšteina ielā 23, Rīgā, pieņemšanas uzsāk ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ultrasonogrāfijas dzedniecībā un ginekoloģijā un vispārējās ultrasonogrāfijas metodes ārste Agita Aberberga-Augškalne.


Dr. Aberberga-Augškalne veic:

  • ginekologa konsultācijas,
  • ginekoloģisko ultrasonogrāfiju,
  • grūtnieču konsultācijas, ar iespēju stāties grūtnieču aprūpē pēc valsts apmaksātas programmas*,
  • valsts apmaksātus un maksas vēdera dobuma ultrasonogrāfijas izmeklējumus

*ārste neveic grūtnieču ultrasonogrāfijas skrīningus


Pieņem pacientus no 12 gadu vecuma.

Darba laiks: pirmdienās 16:00-19:00


Neatliec vizīti un piesakies jau tagad!


Rīga, S. Eizenšteina iela 23
 67436638
 mezciems AT mfd DOT lv MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.