Zobārstniecība ''Pārdaugava''
Esi vesels! Seko mums:

Zobārstniecība ''Pārdaugava''


Veseli zobi un patīkams smaids – tas ir galvenais mūsu ārstu uzdevums!

 

Zobārstniecība „Pārdaugava” – aprīkota ar vismūsdienīgāko aparatūru. Šeit Jums vienmēr tiks sniegta visaugstākās kvalitātes stomatoloģiskā palīdzība zobu ārstēšanā, protezēšanā un higiēnā.

 

Būtisku uzmanību mēs veltām stomatoloģisko slimību profilaksei. Kā obligāts nosacījums veiksmīgai zobu ārstēšanai ir mutes dobuma higiēna: zobu aplikuma noņemšana, pulēšana ar speciālām pastām. Pēc šīs procedūras zobi iegūst koptu izskatu, bet smaganas gaiši rozā krāsu. Pareiza zobu kopšana ir tiešā veidā saistīta ar smaganu veselību, tās vairs zobu tīrīšanas laikā neasiņo, vairs nav jūtams nepatīkams aromāts no mutes. Profesionālā zobu higiēna saistīta ar emaljas fluorizāciju. Fluors ir viens no zobu emaljas pamat sastāvdaļām, tas pazemina zobu jutību pret aukstumu, paaugstina izturību un aizsargā pret kariesu.

Zobārstniecība „Pārdaugava” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu zobu ķirurģijā. Ķirurģiskā ārstēšana tiek veikta vietējā anestēzijā, izmantojot visefektīgākos atsāpinošos līdzekļus.

 

Īpašu lomu Zobārstniecība „Pārdaugava” ir veltījusi rentgenoloģiskajiem izmeklējumiem. Moderna rentgena aparatūra sniedz iespēju ātri un efektīgi diagnosticēt problēmu tās risināšanai, kā arī maksimāli samazināt rentgena ietekmi uz cilvēka organismu.

 

Zobārstniecība „Pārdaugava” piedāvā plašu protezēšanas pakalpojumu klāstu. Ārsti – stomatologi rūpīgi analizē katru konkrēto gadījumu un piemeklē visprecīzāko tehnisko risinājumu. Protezēšanas laikā piedalās vairāki kvalificēti speciālisti. Nešaubīgi – protezēšanas izstrādājums, kurš izpildīts pēc visaugstākajiem zobārstniecības kanoniem, ir kā neliels mākslas darbs!

Pirmajā ārsta apmeklējuma reizē Jums tiks sniegta vispusīga konsultācija.

Jūs variet izvēlēties ārstu, kā arī visērtāko vizītes laiku.

 

Laipni lūgti – Jūsu zobu skaistums un veselība – mūsu darbs!


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.