Veselības centrā Možums-1 pacientus pieņem manuālais terapeits Valērijs Kuzmins ar 20 gadu darba pieredzi.

Publicēts: 04 07 2024

Vai Jūs ciešat no hroniskām sāpēm, muskuļu sasprindzinājuma vai mobilitātes ierobežojumiem? Atklājiet manuālās terapijas pārveidojošos ieguvumus pateicoties sertificētam manuālās terapijas speciālistam Valērijam Kuzminam Veselības centrā "Možums-1".


Iepazīstieties ar Valēriju Kuzminu:

  • Sertificēts manuālās terapijas speciālists: Valērijs Kuzmins ar vairāk nekā 20 gadu piedāvā plašas zināšanas un dziļu izpratni par manuālās terapijas metodēm, lai palīdzētu Jums sasniegt optimālu veselību un labsajūtu.
  • Uzticams profesionālis: Dakteris Kuzmins, ir pazīstams ar savu līdzjūtīgo pieeju un izcilajiem rezultātiem, un ir palīdzējis neskaitāmiem klientiem atbrīvoties no sāpēm un uzlabot viņu dzīves kvalitāti.

Kāpēc izvēlēties manuālo terapiju?

Manuālā terapija ir procedūra, kuras mērķis ir mazināt sāpes, uzlabot mobilitāti un uzlabot vispārējo fizisko labsajūtu. Tā ir īpaši efektīva:

  • Hronisku sāpju mazināšanai - tādu problēmu risināšanai kā muguras, kakla un locītavu sāpes.
  • Palīdz  atjaunot kustību un elastību stīvos muskuļos un locītavās.
  • Atvieglo ātrāku atveseļošanos pēc traumām un operācijām.
  • Mazina muskuļu sasprindzinājumu un veicina relaksāciju.

Manuālās terapijas priekšrocības:

  • Katra vizīte uz terapiju ir pielāgota jūsu īpašajām vajadzībām un veselības mērķiem.
  • Droša pieeja bez nepieciešamības lietot medikamentus vai operācijas.
  • Novērš sāpju un disfunkcijas galveno cēloni, lai iegūtu ilgstošus rezultātus.

Speriet pirmo soli ceļā uz nesāpīgu un aktīvu dzīvi ar Valērija Kuzmina palīdzību. Ieplānojiet manuālās terapijas seansu Veselības centrā "Možums-1" un izbaudiet atšķirību!

 
Papildu informācija un pieraksts:
Veselības centrs “Možums-1”
Bruņinieku iela 8, Rīga
67273435
 mozums AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.