Iepazīstinām ar masāžas pakalpojumiem zīdaiņiem un bērniem Veselības centrā “Možums-1”!

Publicēts: 13 03 2024

Ar prieku paziņojam, ka Veselības centrs “Možums-1” tagad piedāvā maksas un valsts finansētās specializētas masāžas mazuļiem un bērniem, ko nodrošina mūsu prasmīgā masāžas terapeite Heidija Jēkabsone!


Daži iemesli, kāpēc Jums vajadzētu apsvērt šo pakalpojumu:


  • Masāžas terapija ir paredzēta ne tikai pieaugušajiem – tas ir maigs un audzinošs veids, kā veicināt mazuļu un bērnu relaksāciju un labsajūtu. No muskuļu spriedzes mazināšanas līdz miega režīma uzlabošanai masāžām ir pozitīva ietekme uz Jūsu bērna fizisko un emocionālo veselību.
  • Valsts apmaksātais dienas rehabilitācijas centrs: Vai zināji, ka skolas vecuma bērni var saņemt masāžas pakalpojumus mūsu valsts apmaksātajā dienas rehabilitācijas centrā? Tas nozīmē, ka Jūsu bērns var saņemt masāžas terapijas priekšrocības kā daļu no visaptverošas rehabilitācijas programmas mūsu pieredzējušās komandas vadībā.
  • Esiet drošs, ka Jūsu bērns ir labās rokās ar mūsu specializēto masāžas terapeiti Heidiju Jēkabsoni. Ar savām zināšanām un maigo pieskārienu viņa nodrošinās, ka Jūsu bērns saņem personalizētu aprūpi un uzmanību katras nodarbības laikā.

Lai pieteiktos valsts apmaksātai medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumam, nepieciešams nosūtījums uz rehabilitācijas dienas centru no valsts kvotu rehabilitologa. Ārsts izvērtē pacienta funkcionālo stāvokli, sastāda individuālu rehabilitācijas plānu un nosaka tā īstenošanas termiņus. Tālāk ārstēšana norisinās pie noteiktiem speciālistiem.


Lai pieteiktos uz maksas masāžu, nepieciešams zvanīt uz Možums reģistratūras telefonu -  67273435 vai rakstīt uz e-pastu -  mozums AT mfd DOT lv.Veselības centrs “Možums-1”

Bruņinieku iela 8, Rīga (ieeja no Baznīcas ielas)

67273435

mozums AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.