Esi vesels! Seko mums:

Mazuļu hendlings

Zīdainis pirmajos mēnešos attīstās tik strauji kā nekad savā turpmākajā dzīvē. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai mamma, tētis un citi ģimenes locekļi zina, kā atbalstīt mazuļa pirmos sasniegumus un rūpēties par viņu.

Hendlings (no angļu val. handling) ir metode, kas māca, kā pareizi turēt un darboties ar mazuli.Tas ir pašu vecāku roku darbs un pieskārieni savam bērnam jau no pirmajām dzīvības dienām. Pareizi mazuli turot, ceļot, mierinot un nesot uz rokām, var palīdzēt viņam apjaust un sakārtot savu ķermeni, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību. Nodarbībās tiek sniegti praktiski padomi, kā darboties ar zīdaini, par attīstību veicinošām rotaļlietām un spēlēm konkrētos vecuma posmos. 

 

 

Metožu pielietojums bērnu un pieaugušo aktivizēšanā

Individuālā vecāku apmācība Handling metodei (30 min.)

16.00
Individuālā vecāku apmācība Handling metodei 1 stunda 30.00
Vecāku apmācība grupā Handling metodei 1 stunda 9.00

74_205_220_576_596Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.