Pedikīra meistare MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 25 07 2019

Dosies baudīt vasaru uz siltajām zemēm vai pie tepat pie Baltijas jūras?

Neaizmirsti parūpēties par pēdu skaistumu un veselību! MFD Veselības centrā „Iļģuciems” pieņemšanu sākusi pedikīra meistare Veronika Vasina, kura Tavas pēdas sagatavos brīvdienu baudīšanai!

 

Pedikīrs tiek veikts ar aparātu, gan estētiskai, gan jau esošu problēmu novēršanai. Parūpējies par savām pēdām, jo kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama jebkuram cilvēkam, kas rūpējas par savu kāju veselību. Pedikīra meistars ir jāapmeklē regulāri, neskatoties uz sezonu, jo procedūra palīdz novērst nagu slimības un traucējumus, piemēram, ieaugušus nagus, tulznas uz pirkstiem un sausus papēžus.

Pieņemšanas laiks:

Piektdienās: 09.00-14.00

Sestdienās: 09.00-14.00Papildu informācija un pieraksts pa telefonu 67131311! 


MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts