Tehniskais ortopēds MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 30 12 2019

MFD Veselības centrā “Dziedniecība” darbu uzsāk sertificēts tehniskais ortopēds dr. Renārs Goldmanis.


Dr. Goldmanis veic pēdu аnalīzi un sniedz konsultāciju. Pēdu analīze ir profilaktiska pārbaude, lai noteiktu muskuļu un skeleta sistēmas deformācijas dažādām vecuma grupām (bērniem iespējams atklāt deformācijas agrīnā stadijā).

Pēdu foto testi tiek veikti izmantojot speciālu ierīci – kura ir savienota ar datora analīzes programmu.


Konsultācija un analīze ieteicama, sekojošos gadījumos:

  • Ortopēdisko zolīšu un ortožu izgatavošana vajadzības gadījumā.
  • Pieaugušajiem - pie dažādām pēdu un pirkstu deformācijām; pie pirkstu amputācijām un smagām pēdu deformācijām; artrīta pacientiem; pēc pēdu, ceļu un gūžu operācijām (atšķirīgi kāju garumi).
  • Bērniem - asimetriska stājas/stājas vājuma gadījumos; pie aizdomām par nevienādu kāju garumu (tiek noteikts ar speciālu ierīci – Delta Leg); pie dažādām deformācijām, tai skaitā – PLANOVALGUS (valgus papēdī tiek mērīts ar atsevišķu goniometrijas ierīci un tiek noteikts vai ir norma).

Cena:  32 EUR pieaugušajiem

30 EUR bērniem/pensionāriemPieņemšanas laiks:

Trešdienās: 17.00-19.40

Piektdienās: 17.00-19.40
Papildu informācija un pieraksts:

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu iela 15, Rīga

 67131313

 dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts