Esi vesels! Seko mums:

Endokrinologs

Sāciet savu karjeru endokrinoloģijā, izmantojot MFD Veselības grupas rezidentūras programmu!

 

Vai jūs aizrautīgi interesējaties par hormonālās nelīdzsvarotības un vielmaiņas traucējumu izpratni un ārstēšanu? Ieejiet aizraujošajā endokrinoloģijas pasaulē ar MFD Veselības grupas rezidentūras programmas palīdzību un kļūstiet par speciālistu sarežģītu endokrīno slimību ārstēšanā!

 

Par mums:
MFD Veselības grupa ir apņēmusies sasniegt pacientiem izcilību endokrinoloģijas un diabēta aprūpes jomā. Mūsu rezidentūras programma piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas izstrādāta, lai apmācītu ārstus hormonālo un vielmaiņas traucējumu diagnostikā, ārstēšanā un pārvaldībā.

 

Kāpēc izvēlēties MFD Veselības grupas endokrinoloģijas rezidentūru?

  • Visaptveroša apmācība: iegūstiet praktisku pieredzi, ārstējot dažādus endokrīnās sistēmas traucējumus, tostarp diabētu, vairogdziedzera darbības traucējumus, virsnieru slimības un citus.
  • Ekspertu mentorings: mācieties no sertificētiem endokrinologiem, līderiem šajā jomā, kuri ir apņēmušies nodrošināt personalizētu mentoringu un palīdzēt Jums rezidentūras apmācības laikā.
  • Progresīvās ārstēšanas metodes: esiet endokrīnās aprūpes priekšgalā, izmantojot jaunākās ārstēšanas metodes, terapijas un tehnoloģijas, tostarp insulīna sūkņus, nepārtrauktus glikozes monitorus un jaunus medikamentus.
  • Pētniecības iespējas: iesaistieties pētniecības projektos un zinātniskās darbībās, kuru mērķis ir uzlabot zināšanas endokrinoloģijā un sniegt ieguldījumu pacientu aprūpes uzlabošanā.

Ko mēs meklējam:
Mēs laipni aicinām ārstus, kuri aizraujas ar endokrinoloģiju un ir apņēmušies sniegt līdzjūtīgu, uz pacientu vērstu aprūpi. Mūsu rezidentūras programma piedāvā perfektu pamatu Jūsu karjeras mērķu sasniegšanai.

 

Kā pieteikties:
Pieteikties ir iespējams nosūtot e-pastu  personals AT mfd DOT lv pievienojot CV un motivācijas vēstuli, norādot, kāpēc tieši šī specialitāte interesē un kāpēc vēlaties strādāt tieši MFD Veselības grupā.

 

Nepalaidiet garām šo neticamo iespēju kļūt par līderi endokrinoloģijas un diabēta aprūpes jomā vienā no vadošajiem veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā.

 

Pievienojieties mums, veidojot endokrīnās medicīnas nākotni un uzlabojot pacientu dzīves kvalitāti!

 

230_160_702_706Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.