MFD Veselības punktos veicam visu veidu medicīniskās analīzes

Publicēts: 14 08 2019

 

MFD Veselības grupa pārstāv ļoti mūsdienīgus MFD Veselības punktus, kuri atrodas Dzirnavu ielā 70 un T/C Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71.

MFD Veselības punktos iespējams veikt dažāda veida izmeklējumus, saņemt ārstu konsultācijas, kā arī veikt visu veidu medicīniskās analīzes bez rindām!

 

MFD Laboratorija ir viena no lielākajām akreditētajām (ISO 15189:2013) laboratorijām Latvijā, kas veic augstas kvalitātes dažādu veidu medicīniskos izmeklējumus.

 

MFD Laboratorija veic klīniskās ķīmijas, hematoloģijas, imūnohematoloģijas, imunoloģijas, citoloģijas, histoloģijas un dažādu veidu klīniskos izmeklējumus ar mērķi novērtēt veselību vai nodrošināt slimību diagnostiku. 

 

 

Valsts apmaksātie pakalpojumi: 

  • ar ģimenes ārsta norīkojumu, kuram ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu (NVD).

 

Maksas pakalpojumi pēc spēkā esošā cenrāža: 

  • ar ārsta nosūtījumu;
  • bez ārsta nosūtījuma;
  • pēc paša vēlēšanās anonīmi nodotas analīzes.

 

Sadarbojamies ar visām apdrošināšanas kompānijām! 

Vairāk par MFD Laboratoriju, citiem pieņemšanas punktiem un sniegto pakalpojumu klāstu varat uzzināt šeit: www.mfd.lv/laboratorija


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.