Endokrinoloģe MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 21 05 2019

MFD Veselības centrā “Iļģuciems” pieņem endokrinoloģe Nataļja Kapļa. Ārste ir Latvijas Endokrinologu asociācijas biedre un regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos un kongresos Latvijā un ārvalstīs. 2017. gada jūnijā stažējās ASV Teksasas universitātē (UT Southwestern Medical Center), kur ieguva lielu pieredzi dažādu sarežģītu endokrīnu saslimšanu ārstēšanā. 

Ārstes publikācijas iespējams lasīt šeit: 1., 2., 3.Pieņemšanas laiks:

Ceturtdienās: 14:30 – 17:00


Konsultācijas cena: 45.00 EUR (nosūtījums nav nepieciešams)

Papildu informācija un pieraksts reģistratūrā vai pa tālruni 67131311!Visbiežāk ambulatori pie endokrinologa vēršas pacienti, kuriem ir problēmas ar vairogdziedzeri, tās mūsdienās diagnosticē veicot ultrasonogrāfiju. Vairogdziedzeris piedalās gan vielmaiņas regulācijā, gan dažādos citos procesos, kas saistīti gan ar termoregulāciju, gan ar tauku vielmaiņu, gan ar  sirdsdarbību.

Tāpat arī ginekologi nosūta pie endokrinologa sievietes, kuras plāno grūtniecību. 

Ir arī retāk  sastopamas slimības – virsnieru dziedzera hormonu traucējumi, augšanas hormonu traucējumi, kalcija vielmaiņas hormonu traucējumi, osteoporoze u.c.


Kuriem cilvēkiem vajadzētu apmeklēt endokrinologu profilaktiski?

Viena grupa ir cilvēki, kuriem ģimenē ir diabēts vai citas endokrīnās slimības, kas  mēdz ģenētiski pārmantoties.

Otra lielākā grupa – sievietes, kuras plāno grūtniecību.  Viņām ir ļoti svarīgi pārbaudīt  vairogdziedzera funkciju, jo grūtniecības laikā mātes vairogdziedzera hormoni ir absolūti nepieciešami pilnvērtīgai augļa attīstībai un smadzeņu nobriešanai. Bērnam pirmajā grūtniecības trimestrī vēl nav attīstījies savs vairogdziedzera aizmetnis un viņš ir pilnīgi atkarīgs no mātes.

 

MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts