MFD Veselības centrs ''Iļģuciems''
Esi vesels! Seko mums:

MFD Veselības centrs ''Iļģuciems''

 


Rīga, Buļļu iela 9, LV-1055, Latvija
67131311
ilguciems AT mfd DOT lv 


Darba laiks:

Darba dienās: 8:00 - 20:00,

sestdienās: 9:00 - 15:00,

svētdienās: slēgts.


!!! Ģimenes ārstu prakses (doktorāts) ir pārcelts uz blakus ēku (Buļļu ielā 7)

66102002 

Vairāk informācijas 


Sabiedriskais transports:

 Tramvajs: Nr.5 - līdz pieturai “Buļļu iela”
 Trolejbusi: Nr. 9, 25 - līdz pieturai “Buļļu iela”
 Autobuss: Nr.13 - līdz Dzirciema ielai (blakus Buļļu ielai 9)
 Autobusi: Nr. 30, 38, 39, 54 - līdz pieturai “Buļļu iela”

  

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” piedāvā Iļģuciema un apkārtnes rajonu iedzīvotājiem augstas kvalitātes medicīniskos pakalpojumus, plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, izcilu servisu un pieņemamas cenas.

 

MFD Veselības centrs „Iļģuciems”, kurš ietilpst MFD Veselības grupas sastāvā, ir viens no modernākajiem veselības centriem Latvijā, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas medicīnas nozarē. Pateicoties dienas stacionāra un daudzveidīgu diagnostisko pakalpojumu pieejamībai, MFD Veselības centrs „Iļģuciems” nepārprotami ir uzskatāms par vienu no lielākajiem privātajiem ambulatorās veselības aprūpes centriem Latvijā.

 

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” piedāvā īpaši kvalitatīvas un daudzveidīgas funkcionālās, vizuālās un laboratoriskās diagnostikas iespējas. Centra ārsti, pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi, rūpējas par ikviena pacienta veselību, nodrošinot profesionālu pieeju katram pacientam.

 

Centrs ir izvietots restaurētā ēkā 2000 m² lielā platībā, kurā ir ieviesti jaunākie mūsdienu risinājumi medicīnā. Telpu funkcionalitāte ir plānota, ņemot vērā visprasīgākā pacienta vēlmes, panākot ideālu vidi mūsdienu veselības aprūpei.

 

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” atrodas Rīgas mikrorajonā Iļģuciems, Buļļu ielā 9. Tas ir ērti pieejams gan braucot ar sabiedrisko transportu, gan ar automašīnu. Veselības centrā katrs izjutīs komfortu un rūpes par sevi.

 


Jaunas iespējas privātajā medicīnā Rīgā!


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.